Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez akkor most egy "végtelek...

Ez akkor most egy "végtelek körforgás" lenne? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

még sohasem volt egy stabil párkapcsolatom, emiatt nem érzem nőnek magam, és emiatt meg nem tudok ismerkedni, mert az által, hogy én elhiszem, hogy "gyerek" vagyok elhitetem másokkal is és emiatt úgyérzem, hogy nincs esélyem senkinél. Mi hatására változtathatom meg a véleményem magamról, ez által meg fog változni mások véleménye rólam?



Ha bonyolúltnak találjátok kérdezzetek bátran, úgy nekem is könnyebb.


2011. máj. 1. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennél jobban fel sem tehetted ezt a kérdést.Nekem is ez a kérdésem hisz én is ebben a cipőben vagyok sajnos.Bár szeretnék szabadulni belőle,de a környezetem nem "engedi"Gyakran felteszem magamnak a kérdést:Minden így van jól ahogy van?vagy változtatni kellene?De ha más a szűk környezetemből nem hajlandó felnőttként kezelni,akkor magam mit tehetnék?
2011. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szilvike95 válasza:

Kedves kérdésfeltevő(k)!

nem tudom miért kellene gyereknek érezned magad.. én személy szerint 16 éves vagyok és jelenleg is boldog párkapcsolatban élek, pedig én is érezhetném így magam... az a helyzet h 5 évvel idősebb nálam bátyám és amikro haverjait elhívta mindig csak a kislányt látták bennem és én is sokáig így voltam vele de késöbb egyre jobban rájöttem hogy nem a többiek véleménye a fontos.. tedd azt amit jónak látsz, amit úgy érzel hogy segítene.. nem tudom hogy mennyire használsz sminket, de esetleg elsőnek egy jó lépés ha stílust váltasz.. akár ilyen szempontból is.. talán ha tükörbe nézell és más képet kapsz akkor te is elhiszed h nem vagy már kislány.. remélem tudtam segíteni..

2011. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
stílust váltani semmiképpen nem fogok:). Az a stílus, ami most van tökéletesen jellemez engem..
2011. máj. 4. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!