Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez miért van szerintetek?

Ez miért van szerintetek?

Figyelt kérdés

Amikor minden nap a suliba sok ember között vagyok szorongok utálom ha mindenki csak engem néz nem szeretek sok ember között lenni, órán is sokat szorongok ez betegség v valmi más? mert nagyon rossz nagyon idegesít de nemtudok mit tenni, persze azért szoktam olyanokkal lenni akiket szeretek meg beszélgetni is,,,, de nem tudom mi ez segítsetek léci!

normális válaszokat! 14/L


2011. máj. 2. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez lehet normális. De ha eluralkodik rajtad a "tömegiszony", akkor jobb ha pszichológus segít.
2011. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én 17 vagyok de sokszor még nekem is előjön, engem inkáb a suliba járók irritálnak.... mondjuk szerencsére vannak barátaim akikkel elvagyok szóval annyira nem gond, csak van olyan óra mikor egyedül vagyok és akkor elég szar..mind1 egy héten 6 ilyen órám van ..kibírom. :) De igen, a folyosón engem is zavar hogy mindenki bámul (főleg mert nem illek bele a körképbe)de nem szmít. Én be szoktam szólni nekik:D
2011. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!