Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ismered magad? Leírnád milyen...

Ismered magad? Leírnád milyen vagy?

Figyelt kérdés

Tudod mik a céljaid?Tisztában vagy a pozitív és negatív tulajdonságaiddal?Tudod milyen vagy valójában?

Én 21 éves vagyok és még mindíg ugy érzem mintha legalábbb 2 személyiségem lenne.Nem arra gondolok,hogy mások előtt megjátszom magam,egyszerűen csak nem tudok kiigazodni magamon.

Te ismered magad?Leírnád milyen vagy?(célok,képességek,tulajdonságok,stb.)


2011. máj. 3. 12:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tök jó kérdés. Szerintem sokszor kívülálló emberek sokkal jobban ismernek téged, mint te magad. Én sem ismerem saját magam. Néha túl sokat gondolok magamról...

21/L

2011. máj. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy részemet is merem, másik részemet nem.


Érzékeny vagyok, hangulatember vagyok, sértődékeny vagyok.

Empatikus vagyok, felelősségteljes vagyok. Legtöbb célomat elértem eddig, remélem ez így megy tovább is majd.


S még megannyi tulajdonságom van, amiket ismerek is meg nem is.

Közeli ismerőseim tudnának a legjobban megítélni.

De azt ki nem állhatom, ha idegen ítélkeznek.

28N

2011. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

én is sokszor úgyérzem hogy elég "sokszínű" vagyok..nem feltétlenül jó értelemben..gyorsan változik egyes dolgokról a véleményem de megpróbálom leírni milyen vagyok

A céljaim..nem vagyok egy jövőbe tervezős típus, mert kitudja mi lesz..lehet bármi lehet meg se érem a 20-at..ez szélsőséges, de inkább nem tervezek évekre előre mert tényleg lehet bármi.

A mostani célom(igaz ez is évek múlva lesz : D) az egyetem. A családból senki nem végzett egyetemet, a nővérem elkezdte, de abbahagyta mert jött a gyerek. Szeretnék az első lenni aki egyetemre megy és végig is csinálja!! utána valami jó melót, de semmiképpen sem szeretnék besavanyodni, akkor sem ha külön családom lesz. szórakozni szeretnék élvezni az életet, amit néha nem tudok pedig 17 vagyok.

Jellemezni ha kéne magam: kedves, megértő(ez a legjobb tulajdonságom), türelmes, és könnyen megbocsájtok(ez néha rossz tulajdonságom). fel tudok vidítani másokat, apró dolgoknak is tudok örülni.

negatív: néha önhibámon kívül eszméletlen bunkó vagyok(hál.istennek ez ritka), van hogy nem gondolkodok mielőtt beszélek/cselekszem-> szeretem a spontán dolgokat, sokkal jobb néha mint egy eltervezett(ezt inkább jó tul.nak tartom magamban), káromkodok ami nem illik egy nőhöz ugye..nincs benne minden mondatomban, de néha fel se tűnik ha minden 2. mondatomban van egy csúnya szó. kb 8 éves korom óta.xDD nem vagyok nagy haverkodós, kedves vagyok, de valójában az igazi barátaimat részesítem előnyben, sokm idő kell míg valakiben megbízom és eltudom magam igazán engedni a társaságában. van aki 1 hét ismerés után rávágja h ő a barátom/barátnőm. én nem, legalább fél év kell az a minimum!! nem vagyok nagy partyzós, bár nincs is kivel. és talán kicsit uncsi vagyok.

ezek jutnak elsőként eszembe, ha valami még beugrik, kiegészítem.:))

17L

2011. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Egyre idősebb vagyok, annál jobban ismerem magamat, és hogy miért is vagyok olyan, amilyen.

Céljaim? Vannak, de nehezen megvalósíthatók és nem egyedül.

21 évesen még nagyon szenvedtem a családomtól. Nem azt tanultam, ami hozzám passzolt volna, hanem azt, amiben szüleim is járatosak. Azért, mert ők uralkodóak, én meg befolyásolható vagyok... Hallgattam rájuk. De utálom amit tanultam, és nehéz munkát találni, mert semmiben sem vagyok über... A hobbijaimat meg hanyagolnom kell. Pedig dolgozhatnék a hobbijaim terén is, csak előbb kellett volna gondolkodni...

Úgyhogy a célok megvalósítása ilyen kínokkal sokára várható. Kissé utálom magam emiatt, de majd lesz jobb is!

2011. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Én nagy vagyok, és szőrös és nagy. Barna mackónak szoktak becézni.
2011. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Furcsa dolgok ezek.

Én igazából bármilyen személyiséget fel tudnék venni...talán fel is veszek néha(?).Sokszor túl sokat adok a külsőségekre,de ugyanakkor a belső tulajdonságokat fontosabbnak tartom.A városban magassarkúban tipegek amibe majd ki töröm a nyakam,de a párommal kirándulásokon tocsogok a sártól ha ugy hozza a helyzet és nem finnyáskodom.

Szeretek főzni,de nem vagyok családanya tipus.

Vannak céljaim,de néha ellustulok és csak a mának élek.

Úgy gondolom nem érdekel más negatív véleménye(abban az esetben,ha fröcsög a rosszindulattól),de mégis napokig rágódok rajta akkoris,ha mindenki más megcáfolja.

Ezeket igazából nem is tudom körülírni,mert nem lehet megfogalmazni igazán.De hogyan jöttél rá,hogy ki vagy te?

Honnan tudjam,hogy a sok réteg közt hol vagyok én?Ami nem állarc és nem felett viselkedés,hanem én vagyok valójában?

Van egyáltalán ilyen énem?Vagy nekem kell kialakítanom magam?Olyan zavaros ez az egész,bocsánat ha esetleg érthetetlen a megfogalmazásom.

Azért írjatok még,kíváncsi vagyok,Ti hogy látjátok magatokat.

2011. máj. 3. 12:36
 7/21 anonim ***** válasza:

12.25-ös vagyok

én is sokat adok a külsőségekre, pláne h nem vok egy szépség..:SS na m1 a magam módján igen : D

hogy jöttem rá hogy ki vagyok én?? hát nem is tudom..nem rágódom azon hogy hová tartozom, miért nem vagyok olyan mint bárki más. sőtt..nem hiszem hogy van olyan ember aki hozzám fogható..bár a legtöbb emberre ez igaz, még ha csak 1 dologban is. "Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!"

2011. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Jó olvasni,hogy mások hogyan gondolkodnak erről.
2011. máj. 3. 12:40
 9/21 anonim ***** válasza:

A céljaim nem írnám le, mivel folyton változnak, szóval felesleges, de általában tudom mit akarok, szóval olyan sosincs hogy nem akarok semmitse... Pozitív tulajdonságaim, szerintem nem sok van, bár igyekszem kedvesnek és segítőkésznek látszani, de nem vagyok az. Mondjuk ezt senki sem tudja, szóval... De mondjuk higgadt, nyugodt vagyok, felidegesíteni kb. lehetetlen, nem vagyok érzékeny egyáltalán, és ilyesmik. Bár ez nézőpont kérdése, úgy is mondhatjuk hogy kőszívű/szívtelen vagyok, ami egyesek szerint rossz tulajdonság, szerintem nem, én szeretem magamat úgy ahogy vagyok. Egyébként szeretek hazudozni, átverni másokat, egoista és önző vagyok, alkalmazkodni utálok - de képes vagyok rá, ha úgy látom jónak. Feleslegesen viszont sosem erőltetem magam, semmivel kapcsolatban, csak ha valami hasznom származik belőle.

Szóval nekem olyan értelemben van 2 személyiségem hogy igazából más amit másoknak mutatok és más amilyen igazából vagyok - vagyis megjátszom magam. (: De amúgy abszolút kiigazodok magamon. 20N

2011. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Igen,igen ez nagy igazság és valóban, talán ez a kulcsa az egésznek.Hogy ami spontán jön az vagyok én.Ha nem gondolom át minden cselekedetem,hanem egyszerűen azt mondom amit gondolok,azt teszem amit jónak látok.De mi van pl ha ezzel megbántok másokat.Néha fel kell vennünk az állarcainkat,mert ha egy állásinterjún beállítok a bohókás viselkedésemmel akkor nem sok jóra számíthatok:)

Mindenesetre kevesebbet fogok azzal foglalkozni,hogy mások mit gondolnak rólam.

2011. máj. 3. 12:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!