Miért? (többi lent)

Figyelt kérdés

Miért van az hogy leginkább idősebb férfiak tetszenek, pl. ha sztárokat nézzük.Johnny Depp, Mester Tamás, Peter Facinelli, Marilyn Manson, Alan Rickman stb., de a hétköznapi életben is.

14/L

(Nem arra vok kiváncsi, hogy milyenek a példák)


2011. máj. 3. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs egy kis apakomplexusod? Amugy ez a te korodban még lehet normális is. Aztán megismersz egy FIÚT és elmúlik.
2011. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert ilyen az ízlésed. De az az igazság, hogy a sztárok közül Johnny Depp akkor is tetszene neked, ha épp csak 20 lenne, hidd el nekem. A kamaszokban ez egy beépített dolog, rajongani azokért, akik épp sztárok, függetlenül attól, mennyi idősek. :) Ha az életben is az idősebb férfiak tetszenek, az már más. Nem mindegy, mekkora életkorkülönbség - mert pl. ha tetszik egy 26-28 éves srác, akit látsz az utcán -, az még ugyanolyan kamaszos fellángolás lehet, hála a hormonoknak. A 14 éves lányok nem szeretik a korukbeli hebrencs kamaszfiúkákat.

Szóval nyugi, ez normális. Majd idővel kialakul, hogy ki tetszik, miért. Ha majd 18-20 évesen is a nálad jóval idősebbek tetszenek, akkor meg már alakíthatod úgy az életed. (Az én párom 12 évvel idősebb nálam, évek óta együtt vagyunk, 20 vagyok. :) )

2011. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
van fiúm de az érzés nem múlik :S.egybk nem rajongok értük csaknaon birom őket.pl.M.T.-nál is csak 1 számot halottam.
2011. máj. 3. 14:20
 4/5 hot_kiss ***** válasza:

Ha cska egy számot hallottál akkor ez tényleg csak rajongás(:

Nefélj majd elmúlik(:

Én most 16 ésfélvagyok, nálam az ilyen rajongások nem teljesen, de eléggé nagyon elmúltak, viszont nálam idősebb osztálytársamnál még nem. Változókvagyunk mi emberek és mint előttem írták, ha kéősbb is ígylesz, akkor már alakíthatod úgy az életed(:

2011. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem fura, am én is apakomplexusra gondolnék, ha a hétköznapi életben is az idősebbek tetszenek, de nem tudom. :) Már nem azért, de szerintem egyáltalán nem biztos, h elmúlik, de ez nem feltétlenül baj.
2012. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!