Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek IGAZ barátnőim?

Miért nincsenek IGAZ barátnőim?

Figyelt kérdés
Egy kétségbeesett lány vagyok! Nem értem mi a gond. Talán én vagyok túl zárkózott? Az osztályban néhány lánnyal jól elvagyunk, de nem tudok megbízni bennünk. Nekem egy legjobb barátnőre van szükségem, akivel mindent megoszthatok. Mit tegyek???
2011. máj. 4. 12:17
 1/10 Bugtard válasza:
legyél nyitottabb, próbálj megbízni bennük. Egyébként a " legjobbbarátnő"" jön magától ne keresd, ne próbálj valakit azzá tenni, nem jó ha majdnem mindenhova együtt mentek mindent megbeszélsz vele, a vége borzalmas :S hidd el.
2011. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na na, csak óvába! Érzi azt az ember, ha a másik felszínes, valószínűleg ezek a csajok azok is. Ha így van, máshol keress igaz barátot, más társaságban.
2011. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az alapján, amit leírtál, keresd fel az iskolapszichológust, ő meg fog hallgatni.

Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de valószínűleg te is elég felszínesen viselkedsz. Tapasztalataim szerint azoknak nincs igazán mély barátsága, akik ilyenek. Próbálj meg magadon változtatni!

Furcsa ez a dolog, én a másik véglet vagyok, van néhány barátom, de mind olyan, hogy tűzbe tenném a kezem értük, viszont képtelen vagyok "jól ellenni" másokkal. Az olyan semmilyen és unalmas.

Nem azt mondom, hogy ez a követendő példa, de ilyen irányba próbálj elmozdulni, akkor valószínűleg lesz barátnőd.

2011. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nagyon hasznosak a válaszaitok!
2011. máj. 6. 09:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincs,és sajnos nekem még barátnőim sincsenek :-(

Sulit elvégeztem,& akik voltak azok mind elszéledtek!

Most Szeptemberben ha minden igaz,megyek újból suliba,talán ott találok majd...

Viszont addig azért 4 hónap van vissza,& olyan egyedül érzem magam :-(

Szórakozni (discóba) nem járunk a párommal,egy kis városban élünk,& más elfoglaltsági lehetőség nincs sajnos...Sokszor érzem magam feleslegesnek!Munkát sajnos nem találok,ezért tanulok tovább...

2011. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megértelek... Nekem is sokszor van ilyen érzésem. Én szeptemberben kezdem a középiskolát és abban reménykedek, hogy ott tiszta lappal indulva igaz barátnőkre találhatok.
2011. máj. 19. 18:33
 7/10 teglaalatt válasza:
Ne keresd, és megtalálod.
2011. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké, oké! De nekem most van szükségem rá... Nincs kivel megosztanom a problémáim.
2011. máj. 27. 11:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Néha én is zárkozott vagyok, máskor nagyon jól megtudok nyílni. keresd a hozzádhasonló zárkozott lányokat, azok épp olyan igaz barátnők, mint te:) mert te is az vagy szerintem:) Volt, mikor egy velem ellentétes nyitott lányt hittem igaz barátnőmnek, aztán nagyot csalódtam. Sokáig elnéző voltam, rájöttem, hogy semmi értelme. Szerintem egy igaz barátnő mellett lehet a legkönnyebben megnyílni:)
2011. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
attól, hogy nincs mély baráti kapcsolata valakinek valakivel, az NEM JELENTI AZT, HOGY FELSZíNES. Ha vágyik ilyen kapcsolatra, akkor biztosan nem erről van szó:)))))) Nem talált még olyan embert akiben megbízhatna.18/L
2011. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!