Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincsenek barátnőim! Egyáltalá...

Nincsenek barátnőim! Egyáltalán nincs egy olyan lány, akire tudnék támaszkodni. Bennem lehet a hiba?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Nincsen egy olyan barátnőm sem, akire számíthatnék, eljönne velem tegyük fel moziba, plázába vagy valami. Sok barátnőm volt, de én jobban tudok barátkozni valahogy fiúkkal, fiú barátom, viszont majdnem mint égen a csillag. Akik a barátnőim voltak, mind úgymond elhagytak valamiért. A legjobb barátnőm megbarátkozott valami lánnyal, azóta szinte nem is hallottam felőle. Egy másik barátnőm meg azóta nem áll velem szóba, mióta megmondtam neki őszintén a véleményemet a párkapcsolatáról. Még csak nem is kritikának szántam. Lehet, hogy bennem vagy a hiba,de nem értem hogy miért távolodtak el tőlem. És rosszul érzem magam, mert jó lenne egy olyan, aki lány, és el tudok vele beszélgetni mindenről, elmehetünk strandolni, vagy akárhova. Ez fiúkkal azért mégis más lenne, mint egy lánnyal.
2011. júl. 13. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
hát lehet h nagyképű vagy, önző, zsugori, irigy, rosszakaró, kiállhatatlan...kb.ennyi
2011. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem lány vagy?
2011. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyik sem vagyok, amit az első leírt. Egy teljesen normális lány vagyok. Igen, lány :)
2011. júl. 15. 14:47
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

És ha Istenhez fordúlnál?

Istenhez MINDEN kérésünkkel problémánkkal mehetünk.

Ha kitartóan kérjük valamiért (ami nem destruktív, rossz, öncélú stb.) akkor teljesíteni fogja a kérésünket!

Ez tapasztalat!


Sok sikert!!

2011. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is 19 vagyok és ugyanígy vagyok ezzel!:-)

Biztos te sem vagy egy tipikus lány,te is sokmindenben fiús lehetsz.Én nagyon örülök neki,hogy fiú barátaim vannak,de akadnak értelmes lányok is,ne add fel!:)

Nincs benned hiba,csak más vagy,ami sokaknak imponáló lehet!:)

2011. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és ne görcsölj rá,felejtsd el,legyél nyitott,és hidd el,akkor jönnek majd a normális lányok,amikor a legkevésbé számítassz rá!
2011. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is inkább fiúkkal lógok szívesebben. És strandolni is szoktunk xD Miért ne?
2011. júl. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!