Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek a kishugom milyen?...

Szerintetek a kishugom milyen? 13 éves. Az iskolában jól tanul, évvégekor csak 4darab 4-ese lesz. Nem jár partyzni nem fogyaszt alkoholt se drogokat.

Figyelt kérdés
Néha átjönnek a barátnői vagy ő megy át hozzájuk és dumcsiznak egy kicsit. Igaz, már volt 2 barátja (pasija) és most is van neki. De a barátja nagyon szereti őt és a hugom is a pasiját. (: És azt említenem sem kell, hogy egyikükkel sem létesített szexuális kapcsolatot. Már 4 éve röplabdázik.
2011. máj. 15. 18:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem drogoznak meg piálnak sokan 13 évesen. max cigiznek. nem olyan könnyű annyi idősen ilyeneket beszerezni. gondolj bele egy dealer se adna neki el semmit mert fiatal és befolyásolható és könnyen beköpné. alkoholt meg nem olyan könnyű szerezni még 5 évesen se mert nem adják ki. (persze akinek alkeszok a rokonai azok előnyben vannak) Őszintén szólva cigihez se tudom hogy jutnak, elég undorító ember az aki kiadja nekik boltba. max lopnak szerintem anyjuktól.
2011. máj. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
*15 évesen se
2011. máj. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

15 vok heti max 3 piálás cigizek úgy szerzek piát meg cigit hogy bemegyek a boltba és veszek gond nélkül

a hugod szeretne tiszta maradni 14-15 éves koráig megváltozik ne aggódj

2011. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Most erre mit mondjak? Én is 13 vagyok, én is jól tanulok (bár az utóbbi időben egy kicsit rontottam, de ez inkább a tanárok miatt van - ezen véleményemet a többiek is osztják), én sem járok diszkóba/buliba és én sem drogozok vagy cigizek, sőt, még alkesz sem vagyok. A különbség csak annyi, hogy nekem nincs pasim és nem is volt (igazából még nem is érdeklődöm utánuk (csak haveri szinten)). Szerintem ez a normális. Az én környezetemben pl. senki sem az a bulizós-füvezős fajta. Nem tudom, miért írtad ki a kérdést, tök normális a húgod.
2011. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
uncsi..amúgy meg ez ilyen átlag normális 13 éves. mostanában is sok ilyen akad.
2011. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
mindenkinek vannak sötét titkai:) neki is:)
2011. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Átlagos:P
2012. jan. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!