Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen beavatások vannak...

Milyen beavatások vannak gólyáknál és kollégiumokban, mennyire durvák? (Többi lennt)

Figyelt kérdés
Én csak lájtosokról hallottam,semmi betegesről,mert valaki csak utóbbikról dumál,hogy milyen tuti,szemétkedni mással,vagy a megalázását végig nézni.Én ilyennel nem találkoztam,nem is akarok,nekem másba belerúgni ok nélkül nem tuti.
2011. máj. 16. 19:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Remélem nem durvultak el nagyon ezek a beavatások és nem váltak erőszakossá.Engem már nem érint,csak érdekel.
2011. máj. 16. 19:25
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez helyfüggő. Én majd szeptemberbe megyek gimibe, és tényleg nagyon szolid közösség, ahogy sokan mondták, és nem erőszakosak ott a gólyák beavatása. Viszont unokatesóméknál eléggé durván alázták őket (ő most 0. évfolyamos) és háááát... Barátnőm is most első éves, de náluk meg nem is volt semmi tréfálás, nem is foglalkoztak a többiek a gólyákkal.


Szóval helyfüggő.

2011. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Leírnád hogy mi volt az unokatesódéknál nekem.


Nálunk semmi extra nem volt,répáztatásnak hívták,de csak kotyvalékot kellett inni(üdítőkből keverték össze),aztán ugyanúgy bulizhattunk a többiekkel.Semmi fizikai bántalmazás,vagy megalázásba átmenő beavatás nem volt.

2011. máj. 18. 18:17
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom láttad-e a Shop Stop II-t.

Abból szedte egy "zseni" az ötletet. Szóval, lehúzták a fiúk gatyáját, uborkát nyomtak a seggükbe, és úgy kellett végigmenniük az udvaron. Ha kiesett az ubi akkor egyet bele kellett harapni és úgy visszarakni és folytatni az utat :S mondjuk igazgatói lett belőle. A lányokat meg a 12-es csajok úgy szívatták, hogy pl. tesi öltözőben vizes tampont tettek a cipőikbe, meg kajánál sorban álláskor ollóval levágtak egy-egy tincset a kicsik fejéről.


Ott nagyon durva volt... Mondjuk xar az a suli.

2011. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor az elsősők is elég gyök.erek lehettek,én biztos nem hagytam volna magam,inkább egy bunyó,mint hogy megalázzam magam,meg hül.yét csináljak.Aki normális az biztos nem hagyja hogy bármit a segébe dugjanak,meg nem sétálgat így mások előtt.Ez kényszer hatására történt,vagy nem is mertek ellenszegülni?.Az aki kitalálta,meg akik simán résztvett ellenkezés nélkül az is kicsit agyament.Az érelmiségi szintjük = lehetett a O-ával.
2011. máj. 21. 19:29
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy hagyhatták?Ennyire gyávák voltak vagy mi?
2011. máj. 28. 18:15
 7/12 anonim válasza:
én is most megyek szeptemberben tovább szóval eléggé fosok h mi lesz:D
2011. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nálunk semmi extra nem volt,meg az ismerőseim között sem,valahol semmi gólyaavatás nem volt,a gólyatábor,meg olyan volt mint a nyári tábor.Nálunk ilyen gulyás krémes,chipses,csokis,erős pistás,kekeszes kaját kevertek össze és abból kellett enni,meg italt is ilyet miszelek össze.De ilyen sza&rságot amit írt az egyik hozzászóló ilyet nem tudtak volnta csinálni velünk.


Nem kell félni,ha valamit nem akarsz akkor ki kell nyitni a szád,de akiket ismerek sehol nem voltak ilyen bar&omságok.


Azért aki ilyet hagy az igen gyök&ér lehet.

Gondolom ilyet te sem hagynál ?

2011. máj. 28. 19:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van,hogy a gólyatákat a gólyabálon csoportokra osztjuk és az éppen ügyeletes évfolyam,akik abban az évben a gólyabált rendezik (mindig a 9.-kesek) kitalálnak minden féle hülye feladatot és a csapatoknak meg kell mérkőzniük egy vetélkedő kereteiben.A feladatok sosem durvák,inkább viccesek. :D
2011. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az én baráti körömbe is inkább vicces feladatok,vagy ilyen kaja mixek voltak,valahol meg semmi,inkább a hülyülésről,arról hogy buli legyen és mindenki jól érezze magát arról szólt.Igen durva,amit itt az egyik beírt,nem is értem hogyan hagyhatták a diákok sem.
2011. máj. 29. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!