Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy a legkönnyebb öngyilkosna...

Hogy a legkönnyebb öngyilkosnak lenni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 19:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ennyi? Hát azért még várj azzal az öngyilkossággal,minden héten van 2-3 ilyen kamasz hasonló problémákkal.Nem vagy menthetetlen,idővel belátod te is ,és nevetni fogsz magadon,hogy milyen butaságokat kérdezel.
2011. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb úgyis meghalsz, minek siettetni ? Addig meg ne érdekeljenek ilyen dolgok.
2011. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
téged legalább szeretnek.
2011. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
De ez csak egy töredéke a dolgaimnak...
2011. máj. 23. 05:28
 15/25 anonim ***** válasza:

a lélek végtelen- azért is tud a végtelenről [Istenről] gondolkodni - mondták már a régi görög gondolkodók is..

ha rágódsz magadban - egyre több bajt találsz - csak nehogy azt hidd, más nincs ezzel így!

megoldhatatlan bajok sokasága van minden lélekben, azokéban is, akik lászólag az élet császárai, és úgy mutatják magukat, nincs semmi gond.


sok baj van és nem tud senki segíteni - írod - talán ez arról szól, a megoldás = hogy nem akarod megoldani - hanem figyeled és megpróbálod megérteni. A megértett dolgok már nem fájnak a léleknek- sőt gyakorta, ami szenvedést okozott érthetetlensége révén így átranszformálódik egyfajta húzóerővé.

Próbálj nagyon figyelni: ami "itt és most" van: semmi sem tőled független, mint tapasztaló ezekben mindig jelen vagy: tehát legyél valóban jelen!

A világ szép. Csak úgy kell szemlélni: amint van.


Mivel szeretsz foglalkozni? melyik tantárgy érdekes neked?

2011. máj. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

ha van, aki szeret, akkor már megéri élni, és nem szabad feladni.

szeretnek, akkor nem lehetsz olyan, mint én. kívül belül romlott. kívül: problémás bőr, előnytelen külső, kis és nem egyforma mellek, és egyszerűen kövér. belső: .. akaratgyenge, hisztis, gyengeszívű, és minden pozitív hiánya. annyira szeretnék változtatni, de nem megy.

18 évesen még nem éreztem soha, hogy akárki szeretne. és nagyon fáj, de beletörődök. nem tudok már mást tenni.

de te ne tedd ezt. már annyiszor elgondolkodtam rajta, de még nincs rá erőm, bátorságom. és nekem ne mondják, hogy gyávaság az öngyilkosság, és önző dolog. már csak menekülni tudok, halogatom. mindig várom, hogy talán majd jobb lesz, próbálok tenni, de újabb kudarcok halmozódnak.

2011. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

1.)csipeszt ragsz AZ orrodra és becsukod a szád.így maradsz pár percig és KÉSZ!

2.)teleengeded a kádat vízzel és beledugod a fejed.5 perc és...

2011. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ha tegnapelőtt kiposztolom napiszarra a kezemről a képet tudnád. Mondjuk egy minimális angoltudás kell a felirathoz, vagy józan ész.


Egyébként meg tini vagy ennyi. A szerelmes dolog is változni fog majd, az életet meg nemsokára Te fogod irányítani. Most a legrosszabb, mert még nem vagy felnőtt de már gyerekszámba se vesznek, xar a köztes állapot.


Inkább próbálj meg minél több dolgot a saját irányításod alá vonni és nem csak úszni az árral.

2011. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kérlek ne próbáld meg!! Ez most lehet, hogy közhelynek hangzik vagy ilyesmi, de sose tudod, holnap mi fog történni.. Pl., én már tettem öngyilkosságra kisérletet, vagyis igazából csak úgy voltam vele, hogy az sem érdekel ha meghalok. És egyszerűen baromság volt, mert nagyon rövid időn belül minden sokkal jobb lett, plusz rájöttem, hogy mekkora fájdalmat okoztam volna ezzel azoknak, akik szeretnek. Meg annyi szép dolog van az életben, és biztos nem ismered még mindegyiket, hülyeség lenne eldobni az életedet, amikor még annyi minden történhet!
2011. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
szerintem már meghalt:O....
2011. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!