Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szoktátok levezetni a...

Timido kérdése:

Hogyan szoktátok levezetni a feszültséget?

Figyelt kérdés
Én pl ha ideges vagyok, vagy nyugtalanít valami, akkor takarítok.
2011. máj. 28. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
famlászás
2011. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Énekelek. :)
2011. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nem találtam még meg a módját:/
2011. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Meditálás, futás, ugrókötelezés, rajzolás, olvasás.
2011. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
föl alá járkálok a szobámba és valami durva zenét hallgatok maxon a fülhalgatommal persze másokat nezavarjak.
2011. máj. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Úgy általában zene(hardcore) + mászkálás ide-oda (de ezt néha öntudatlanul kezdem csinálni és akár 1-2 óráig is...)

Ha egy lehelettel több az ideg és leakarok nyugodni: szex.

És mikor atom kész vagyok ordítok. Aztán kapar a torkom és pár percig nehéz beszélni, de mondhatni segít:D

2011. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Zenét hallgatok,énekelek,zúzok egy félórás dance-et valami hip-hopra,elmegyek gyúrni vagy játszok a gépen valami gyilkolós darálós játékot
2011. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ideges vagyok,erős késztetést érzek,hogy a földhöz vágjak valamit. :D
2011. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
bevágom a szobám ajtaját, beteszem a legdurvább metált, amit csak ismerek, persze max. hangerőn (nem is szeretem annyira a metált, inkább a rock :)), úgy ledobom magam az ágyamra, hogy majdnem a plafon adja a másikat, falhoz vágok pár plüssöt, közben ordítom a dalszöveget :P hál istennek, ritkán vagyok feszült, ideges... na meg dühös...
2011. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
széttöröm a ceruzám. A párnát hozzá b*szom a falhoz. Az egeret ütöm a földhöz. Káromkodok. Üvöltök.. Hát igen. ^^ Mi nők. xDD
2011. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!