Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoktátok-e a szátokba venni...

Szoktátok-e a szátokba venni a tollatokat vagy a ceruzátokat?

Figyelt kérdés

Miért teszitek és mikor/hol csináljátok? Milyen örömöt, élvezetet okoz?

Kort, nemet is írjatok!


2011. okt. 6. 22:35
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
87%

Órán figyelés közben mindig a számból lóg a golyóstollam... vagy ha nem a ceruza, akkor az ujjam( de nem rágom!)

Nem mondanám h élvezetet, vagy öörmöt okoz, egyszerüen megszoktam... a ceruzáim végén mind látszanak a fognyomaim XD meg a vonalzóimon is. :DD

ez van...

16/L

2011. okt. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem csináltam. 20n
2011. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

Általában mindig viszek egy tollat magammal, minden hova, minden körülmények között, és szinte folyamatosan a számban van! Valahogy nem tudom miért de olyan szintem élvezem, hogy az hihetetlen... 18/l


Viccet félre téve, valószínűleg akkor csinálok ilyen tevékenységet, ha írok(van nálam toll) és mondjuk közben felkell nézni, vagy ilyesmi, vagy órán bambulás közben, de nem sokáig, csak néhány másodpercig tart. (volt már, hogy kértem kölcsön cerkát, vagy tollat, és azt is véletlen beleraktam, aztán húú basszus ez nem is az enyém:D )

2011. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

Én szoktam. Mikor nagyon elgondolkodok, elbambulok.

21/N

2011. okt. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
72%
énis szoktam,ha elbambulok,vagy valami.. 13l
2011. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Stella90 ***** válasza:
84%
szoktam mindig...semmi különös élvezetet nem okoz...vagy kéne hogy okozzon? én pusztán megszokásból csinálom...21/L
2011. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
En akkor csinalom amikor az iskolaba vagyok,nagyon figyelek a tanarra.Pedig eszre se veszem hogy ragom
2011. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Valamikor idegessegbol csinalom 11/L
2011. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%

20/L vagyok.


Én is szoktam. Ha figyelek akkor is - néha beugrik h bakker egy toll lóg ki a számból miközben a prof magyaráz, és olyankor gyorsan kikapom :D


Akkor szoktam csak kupokot a számban rágni. A "nyelét" fogom meg a fogaimmal és így nem finoman harapdálom a metszőfogaimmal /régen 5.-ben még képes voltam befelé ugyanezt csinálni, h szintén a nyelét fogtam a fogaim közé, de a kupak befelé volt a számban :D az a tipikus /nem Uniballos/ zselés kék toll volt amivel csináltam/


Meg ha rajzolok / több íróeszközt használok akkor csinálom, hogy jobb kezemben van amivel épp rajzolok, amivel előtte rajzoltam a szájamban van és a többit pedig néha a bal kezemben szorongatom xD


hogy mit érzek?

lefoglal. ennyi. valahogy sosem tudtam egyfelé koncentrálni kiv. ha tanulok otthon magamnak, de pl. előadáson stb. sokkal jobban "figyeltem" ha megoszthattam a figyelmemet. Pl. jegyzetelés közben napirendet írtam, kihúzom mellette a könyvet. De képtelen vagyok egy helyre figyelni és mindig arra jutok, jobb ha lefoglalom magam mellett valamivel, írással ott, különben fejben elkalandozom fellegekbe és semennyi nem marad meg az épp elhangzottakból...

2011. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

Én is megszokásból, néha fel sem tűnik. Anno általánosban akkor, ha elbambultam, szünetben piszkáltak ezzel a fiúk, h megint mi lóg ki a számból, de tetszett nekik! A ceruzáim végét mindig szétrágtam.


Ha tanultam (tanfolyam), akkor a szövegkiemelőt is szoktam v. a kupakját ezzel elvagyok, és néha forgatom a számban a kupakos felét, tetszik a hangja. Mandalázni is szoktam akkor is a számban van filctoll.


Egyszer kölcsön kellett kérnem tollat és mikor észbe kaptam, éreztem, h valami nm stimmel, h jujj ez nm az enyém ki is vettem.:) Általában van nálam toll.


Mit érzek? Lefoglal. Néha segít megnyugodnom, gondolkoznom, v. csak úgy..

2011. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!