Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért vagyok mindig ilyen a...

Mért vagyok mindig ilyen a barátaimmal?

Figyelt kérdés

Elég jó természetem van (állítólag), viszonylag könnyen szerzek barátokat. Most van 2 lány, meg egy fiú, akikkel nagyon jóban vagyok, nagyon sok dolgot megosztunk egymással, de nekem van egy hatalmas problémám: akárhány barátom/barátnőm is volt eddig, az összeset "elűztem" magam mellől. Fogalmam sincs, mért van ez, de átlag fél évig minden nagyon király, aztán valamiért eltávolodok tőlük, és elmarom őket magam mellől... :S Eddig sajnos mindig ez volt, és fogalmam sincs, mért teszem ezt!!


Megint ilyen vagyok velük, pedig esküszöm, hogy nem akarom megbántani őket! Mindenki mással kedves vagyok, csak velük vagyok bunkó!! MÉRT TESZEM EZT?? VAN MÉG VKI? AKI ILYEN?


Légyszi segíteni próbáljatok, ne oltogatni, hogy milyen szar ember vagyok, meg ilyenek, így is elég szarul érzem magam!!


2011. máj. 30. 18:57
 1/10 A kérdező kommentje:
ja, 19L
2011. máj. 30. 18:58
 2/10 skarma ***** válasza:

Megbántottak valamivel? Vagy csak spontán "bunkó" vagy velük, minden ok nélkül?

Lehet, lejár a karmátok.

2011. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem bántottak meg.. egyik barátom se, mármint nem akkor, amikor eljött a "félév"
2011. máj. 30. 20:11
 4/10 A kérdező kommentje:
ok nélkül leszek ilyen... :S
2011. máj. 30. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
kisebbség érzeted lehet, tudatalatt így próbálod leplezni velük szemben
2011. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
lehet, hogy ebben van valami igazság :S
2011. máj. 31. 16:28
 7/10 Renka8640 válasza:
Hűha,ez nem semmi,ezt neked kell érezned legbelül,hogy miért vagy ilyen,lehet hogy hamar megunod őket?vagy az lehet a baj,hogy alárendelt vagy ezekben a barátságokban,tehát mindig a többi akarata győz,te meg fejet hajtassz előttük és ezeket unod meg egy idő után.Az biztos hogy hosszú távon nem lesz ez így jó mert talán te is úgy jársz mint a mi mostani barátosnőnk,akivel végleg meg akarjuk szakítani a barátságot mert annyiszor megbántott és átvert minket és ezt már nem tudjuk elviselni.
2011. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, hiszen én is ebben a cipőben járok. És még hasonló korú is vagyok, mint te (18). Mindig azokkal kiabálok, vagyok bunkó, akiket szeretek. Itthon is húgommal, anyával nagy ritkán, apával soha, de azokat bántom, akiket a legjobban szeretek. Az egyik barátnőmnél 2 évig nem jött ez elő, de amikor elkezdett rám féltékenykedni, mintha felvettem volna a kardot, hogy harcra fel, és azóta bunkó vagyok vele, pedig tudom, hogy megbánta, hogy irigykedett rám. A barátommal is 6 hónap után szakítottam, mert szemét voltam vele. Viszont az új ismerőseimmel olyan jól kijövök, mintha országos cimborák lennénk. Nem tudom miért van, de én is változtatnék ezen, ha tudnék.:(

18/L

2011. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű nálam ez volt:akiket fel akarsz b..ni nem érdekled őket a barátaidat viszont igen tehát őket cseszegeted
2011. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nálam nem ez van, nem vagyok senkivel sem rossz viszonyban, senkit nem akarok bas*tatni
2011. jún. 2. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!