Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A pókertörvény alapján feljele...

A pókertörvény alapján feljelenthetem magam, mert pókereztem a saját lakásomon 500 Ft/parti alapon a barátaimmal, azaz én szerveztem? És hol? A rendőrségen?

Figyelt kérdés
Csak mert kíváncsi vagyok, hogy mit lépnének... :)
2010. júl. 1. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Te szemétláda, megszegted a pókertörvényt, hazánk szent és teljesen logikus törvényét? Kivégeznek aztán élve eltemetnek!


Figyeljétek meg, először csak az otthoni póker, aztán már ott tartunk, hogy a Kérdező kábítószert és hasadóanyagot csempész! Enyje Kérdező, te genetikai bűnöző lehetsz!

2010. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy veszik, hogy feladtad magad, és meghúznak 60.000 forintra. De ha kiderül, hogy előtte a kocsmában sörözgetés közben is játszottatok, és mondjuk az volt a tét, hogy ki fizeti a következő kört, akkor arra már ráfogják, hogy pénzben játszottatok, és mész 2 évre a dutyiba.

De kipróbálhatod, csak írj majd ha szabadulsz khm... akarom mondani, hogy mi lett a vége :D

2010. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elnézést, de mi az a pókertörvény?
2010. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! Menj el a rendőrségre és mondjad hogy feljelentést szeretnél tenni magad ellen :) De ha átküldenek a pszichiátriára ne csodálkozz :P
2010. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!