Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek izgulás ellen?

Mit tegyek izgulás ellen?

Figyelt kérdés
Foggalmam nincs, hogy nyugtassam le magam. Utolsó lehetőségem, hogy plazmát adjak, de annyira izgulok, nem tudom mitől. azt mondták, hogy ha most is izgulni fogok, akkor soha többet nem mehetek. Nem tudom soha legyőzni, és tanácstalan vagyok, mit tegyek. Fejben tudom, hogy nem fáj, tudom mi történik velem, mégis, minden téren az életben csak izgulok és izgulok. Segítsetek :'(
2011. máj. 31. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mitől izgulsz annyira? Nem szereted a tűszúrást?
2011. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet az a bajom. de nem csak ez, minden egyes dologtól izgulok.
2011. jún. 5. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem pl van egy kis tűfóbiám. Egy időben többet szurkáltak és a végére már egész jól bírtam :)

Meg az is fontos nálam, hogy ne nagyon legyen időm bestresszelni. Legtöbbször ez a baj. A szúrás előtt sok idő telik el és én addigra már "begörcsölök". A szúrás után meg rosszul vagyok. :)

De szerintem meg lehet szokni. Mint mondtam nekem is egyre jobb. Már próbálok másra koncentrálni ilyenkor. Sms-ezek előtte vagy valami :)

2011. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. júl. 7. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2011. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!