Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék javítani a...

Hogyan tudnék javítani a kiállásomon?

Figyelt kérdés

Egyszerűen amikor sétálok az utcán olyan "nyomoréknak" érzem magam. Azt érzem hogy úgy megyek, hogy fej így előre nyújtva és nagy léptek... Lehetséges hogy nem annyira vészes külső szemmel, de én belülről séta közben ilyenkor nyomorgok.


15/L


2011. jún. 3. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Éppen abban a korban vagy, amikor a legtöbb ember idétlennek érzi, és ügyetlenül használja a testét. Ezt hamar kinövöd.
2011. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tánc, torna is segíthet./Az első vagyok/
2011. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaja. Egyértelmű, hogy sport. Bármi, amivel átmozgatod az egész tested, de ha valóban rossz a testtartásod; tánc, úszás.
2011. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát nem hiszem el... Törvényszerű hogy minden kamasz nyomorék, ügyetlen, béna legyen? És mindig azt mondják: Majd kinövöd. De miért várjak? Miért csak túléljen a kamaszkort? Miért kell kamaszkoromban nyomoréknak lennem??


Táncra nem hiszem hogy lenne lehetőségem... Torna? Pontosan milyen torna?

2011. jún. 3. 18:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Most gondolatban érzed magad "nyomoréknak" vagy tényleg helytelen a testtartásod? A kettő között óriási a különbség. Ha csupán úgy véled, hogy ügyetlen vagy, akkor pszihés úton kell kezelni. Ha valóban (fizikálisan) rossz a tartásod, meggörnyedve jársz, esetleg gerincproblémáid vannak, akkor a doki az úszást fogja javasolni, ahogyan nekem is.
2011. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem nem annyira fizikálisan. Inkább gondolatban erősödik fel ez a dolog. Pszichésen kell kezelni? Azt még is hogyan? Mert az biztos hogy nem megyek pszichológushoz.
2011. jún. 3. 19:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pszichiáter! :D Van amit az idő megold. Sok "fóbiám" született kamaszkoromban, és ezek megszűntek ahogy felnőttem. Persze vannak ma is újak, de ezeket is leküzdöm. Sajnos van olyan, amit csak a doki képes megoldani vagy még ő sem.

Remélem ez neked nincs ilyen komoly problémád, pláne 15 évesen. Ajánlanám, hogy találj valami hozzád illő sportot. Sokat segít a mozgás, ugyanis az ember nem a kényelemre van tervezve, és javít a hangulatodon, egészségeden. Sok sikert!

2011. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sorolom milyen fóbiáim voltak 13-15 éves koromban:

- mindenki engem néz

- hallják a gondolataimat - kicsi helyen sokan voltunk koliban

- nem tudtam hova tenni a kezem séta közben xD - ezért mindig bedugtam az egyik hüvelykujjamat vagy a farzsebembe vagy az elülső zsebembe, fura szokás

- túl sokat pislogok

- túl vékony a szám



Ebből csak a szám maradt meg ami mások szerint nem iszonyat vékony de úgyis kap egy kis szilikont, nem sokat csak egy picit :D

2011. jún. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Remélem azért nem jutsz el Geronazzo Mária szintjére... :D
2011. jún. 4. 10:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Oh jajj mindenki ezzel huz xD meg a faces fotoimmal.

Megkerdeztem egy csajt akivel aznap talalkoztam eloszor h neki feltunik e a ket foton h a masodik ahol picit csucsoritek nem termeszetesen olyan a szam es az mondta ha nem lat igy meg nem mondana h az nagyitva volt.


Ismeostol mar kertem dokikat akiket ajanl es tenyleg minimalisat akarok rajta valtoztatni ugy h a felsob alig h ne eszitse el az ivet. :))))

2011. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!