Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az h a tanárok arra...

Miért van az h a tanárok arra hajtanak h aki úgy áll azt mindenáron meghúzzák, megbuktassák? Miért engedik javítani?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha pl tesz érte h jobban menyjen az adott tantárgy, különórákra jár, virraszt eselenként csak hogy egy vacak kettest megkapjon évvégén?
2010. jún. 8. 11:23
1 2
 1/17 anonim válasza:
mert beképzelt bunkó némelyik
2010. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Talán mert később se lesz jobb, és nem cél megjátszani magukat a diákok előtt, csak azért, hogy burokban nőjenek föl. Sovány vigasz. Vagy ja, most látom, te tanár vagy :D (lásd Önismeret kategória)
2010. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mert lusták vele foglalkozni,azért.Úgy vannak vele,hogy hadd bukjon csak meg,majd jövőre egy másik tanár talán kihoz belőle valamit.

Sajnos azt látom,hogy a tanárok egyre kevesebbet törődnek a gyerekekkel.Az osztályfőnökök is az osztályukkal.Ledarálják a tananyagot,aki érti,annak jó,aki nem az vessen magára,és részükről ennyi.

A magyar oktatás színvonala egy csőd.

A beskatulyázás pedig,(bármennyire is tagadják a tanárok)még mindíg létezik!

2010. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Nekik mindegy a fizetését a kovetkezo hónapban is átutalják a számlára minek is strapálja magát nem igaz ???

Itt nem az az érdeke és feladata egy tanárnak hogy megtanítsa a tananyagot hanem hogy van munkahelye állandó fizetéssel. Tisztelet persze annak a 10% - nak aki lelkiismeretes.

2010. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát igen:S Ennyit az oktatásról:S:S

Az a helyzet h most én állok bukásra matekból, és furcsa külön tanárnál megy minden ott alapból a 2es szintet simán elérem. Suliba meg kész katasztrófa..:S Most is meglett ígérve h felelünk tételekből, függvényjellemzés stb..Erre kérdezték a többiek h nem felelünk..kérdi a tanár miért ki szeretne felelni..felnyújtom a kezem h szükségem lenne vmi jó jegyre még ha 3as is lett volna...kinyitja a naplót odalapoz..mosolyog egyet és h áhh ma nem felelünk am is egész évbe kell tanulni, nem most:S H nála nincs javítás semmiből.

2010. jún. 8. 11:47
 6/17 anonim ***** válasza:

Örök hibájuk, hogy azt hiszik, csak az ő tantárgyuk létezik, másra nem is kell készülniük a diákoknak!

Azért mert ő annak az 1-2 dolognak a bűvöletében él, más még nem...

2010. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul ennek a matek tanáromnak meg vmi idegrendszeri betegsége van..nagyon erős gyógyszereket szed rá és ilyen mellékhatásként jelentkezik az h üvölt velünk, de így torka szakadtából...sokszor már úgy rettegünk tőle, ja meg arról ne is beszéljünk h sokszor úgy megaláz minket ha vmit nem értünk, nem tudunk:s Nem egy gyerek ment már ki zokogva az órájáról..és mi persze nem szólhatunk vissza mert mi csak diákok vagyunk, ellentétbe vele ..h diploma van a kezébe... Az ilyen emberek miért lehetnek tanárok?
2010. jún. 8. 11:52
 8/17 anonim ***** válasza:

Az osztálytársaid jó lenne,ha beszélnének erről a szüleikkel és a szülők(csoportosan)panaszt tennének az igazgatónál!Ez nagyon fontos lenne,mert ez az ember nem való gyerekek közé,nem szabadna tanitania!Először gyógyuljon ki az idegbetegségből!

Neked azt javaslom,továbbra is korrepetáltasd magad,az fog a legtöbbet segíteni.Amíg iskolás korú vagy,elmehetnél a nevelési tanácsadóba,ott meg tudnák nézni ,nincs-e diszkalkulációs problémád(ez számolási nehézség,olyan,mint másoknál a dislexia,kezelhető).Ha van ilyen problémád,előbb azon kell segíteni,külömben sosem fog menni a matek,csak szenvedni fogsz vele...Esetleg megpróbálhatsz kérni belőle felmentést.Úgy tudom,ma már bármilyen tárgyból lehet,csak akkor helyette másik érettségi tárgyat kell választani.

Ha van diszkalkuláciád,akkor nagyobb esélyed van rá,hogy felmentést kapsz matekból.

2010. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, hozzászólásokat.:)

De sztm nincs ilyen diszkalkulációm vagy mim:) vagyis biztos h nincs.Tavaly 3-4 voltam azelőtt végig 4-5...Még most félévkor is 2-3 közt álltam.De persze kettest kaptam..És a legrosszab h aki félévkor hármas azt elvileg nem buktathatják meg évvégén. Amúgy nem mondom magam rossz tanulónak...a fizika is vmien szinten matekra épül, az meg megy h ha akarom..Szóval nem tudom:s

Tanárváltás már volt...osztály főnökünk volt az illető, meg matek,fizika tanárunk..szintén ien idegrendszeri akármicsodája volt:S Őt leváltottuk kaptunk új tanárokat, osztályfőnököt.De szépen megjegyezték a tanáriba az osztályunkat..mintha mi lennénk a hibásak:S

2010. jún. 8. 12:11
 10/17 anonim ***** válasza:

Akkor nincs bajod szerencsére,csak a tanárod nem tud tanítani ,és leromlottak miatta a matek jegyeid...

Ja,igen,ez így szokott lenni,ha a tanár nem érti a dolgát,akkor csakis az osztály lehet a hibás!

Sajnos ismertem én is ilyen tanárt,matek tanár létére a gyerekeknek kellett rászólni,hogy rosszul írja az egyenletet,meg hasonlók.Nem foglalkozott az osztállyal,mindenkinek leromlott a jegye,és az egész tanári kar az osztályt okolta,a bunkó tanár miatt.Mi szülők,nem győztünk panaszkodni az igazgatónál.Sajnos ,mi csak annyit tudtunk elérni,hogy ennek a tanárnak többé nem lehet osztálya.

Na,az ilyenekről is el lehet mondani,hogy csak melegedni járnak az iskolába,meg felvenni a meg nem érdemelt fizetésüket!Én az ilyet páros lábbal rúgnam ki az iskolából!

2010. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!