Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyenesen kezdek szerelmes...

Egyenesen kezdek szerelmes lenni a leendő középiskolámba. Ez baj?

Figyelt kérdés
De tényleg, annyira imádom már! Szerveztek csomó kirándulást meg találkozót, gólyatábor is lesz, és mindenki ANNYIRA aranyos és annyira tetszik az egész iskola! A légkör, a tanárok (amennyit láttam), a diákok, az osztálytársaim... Annyira jó.
2011. jún. 3. 18:41
 1/9 hümi ***** válasza:
100%
majd akkor is ezt érezd ha oda jársz :D ..am tök jó legalább nem undorral mész oda
2011. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ja..hajrá


akkor írjál majd mikor oda fogsz járni..XD

2011. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké :D. Igazából én is kíváncsi vagyok, meddig fog tartani még ez az eufória...
2011. jún. 3. 23:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam az egyetemmel...annyira tetszett meg minden. Valójában most sem utálom, viszont egy-két dologban csalódnom kellett. Pl mindenki (beleértve jópár tanárt is, diákot is) beszél a jogairól viszont a kötelezettségeit megemlítve vigyorognak meg hápognak. De ettől eltekintve szeretem, mert igyekeznek színvonalas egyetem maradni és nem egy "tolvaly" egyetemmé fejlődni. A pénzt szeretik de csak az ösztöndíjasoktól...
2011. jún. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nagyon remélem, hogy ez az érzés megmarad egész gimnazista korodra. Egyébként érdekes, hogy ennyire szereted. Én a gimnáziumot és az egyetemet is utáltam eleinte, mindig félek az újtól és az ismeretlentől.
2011. jún. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó neked, én az enyémet utálom. Rossz a közösség, oktatás is eléggé(a 2 "legfontosabb" tantárgyból). Remélem, az egyetem jó lesz majd.
2011. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nyugalom, majd elmúlik.
2011. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó régi, de válaszolnék.


Én így voltam az egyetememmel.


Oda mentem először nyílt napra. Megfogott az egyetemi hangulat, a szabadság hangulata, a légkör, úgy tűnt, közvetlenek a hallgatók és oktatók. Ezen kívül is megfoghatott valami, de az már megfogalmazhatatlan. :D


Elvakított az élmény, és nagyban emiatt kerültem ide.

Egyelőre jól érzem magam, és hogy jó döntés volt-e - később fog kiderülni.


Egyébként vagy négy nyelvi terembe írtam az egyetem-kar betűkódját a padra ceruzával, a saját termünkben a padomon pedig hónapokig ott volt kiírva. Le is van fotózva a telómon, a kép máig ott van.

2012. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Eleg regi,de valaszolok:)

En a tanccsapatomba vagyok szerelmes:D bar az nyilvan mas.aztan eleinte a nemet nyelvbe voltam.okosnak ereztem magam,hogy ket nyelvet tanulok(11 voltam).aztan kezdtem megutalni az egeszet.

Szerintem termeszetes,amit erzel,bar ugy gondolom,ez mar elmult..:D

2013. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!