Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerelmes vagyok Rihannába ez...

Szerelmes vagyok Rihannába ez miért van? És lány vagyok!

Figyelt kérdés

Íme rihanna egy elég "érdekes" helyzetben:

[link]

Fogja a melleit a csávó meg csinál ott valamit XD


Nem olyan válaszokat kérek,hogy pl: "mert hülye vagy" vagy "mert lezbi vagy" ha értelmes válaszokat :)


És amúgy nem vagyok lezbi,a fiúkhoz vonzódom de mióta megláttam Rihannát azóta szerelmes vagyok bele...

Hülyén hangzik,de ez teljesen komoly... Kb 200 képem van róla a gépen meg nyomtattam is ki állandóan csókolgatom őket,az összes klipjét letöltöttem és egésznap azokat nézegetem, a telefonomra is rátettem és éjszaka is azt nézem meg szerkesztek róla képet meg videót és mikor megnézem a képet amit szerkesztettem mindig az jut eszembe,hogy le akarok vele feküdni mert annyira tetszik nekem :S

Ez normális?? vagy nem hangzik annak??


19/L


2011. nov. 1. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Testi vonzalmat szerelemnek nevezni.. atyáám -.-
2011. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Ezzel az irománnyal bizonyítottál is pár dolgot.


- Nem tudod mi az a szerelem.

- Nem vagy hetero.

- Agyilag nem vagy 19.

- Világosban is félnék tőled.

- Tudod, hogy abnormális a tévelykésed, mert senkinek nem mondtad el eddig.


Nem akarlak megsérteni, ezért nem is hülyézlek le, de az IQ-d nem lehet több, mint egy facsipesznek.

Neked csak simán nyalhatnékod támadt és ez a Rihanna az "áldozata" ennek.

Mit tudsz róla? SEMMIT.

Mit tetszik benne? NEM TUDOD.


Igazából én vagyok a marha, hogy erre elba__ok 2 percet, hogy leírjam ezeket.

De csak hogy jól aludj... ő is ugyan olyan büdöset szarik, mint te. :)

2011. nov. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 King of Reptoids ***** válasza:
52%
Rihanna úgy néz ki mint az őseid. Majomfetished van.
2011. nov. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Virág6 ***** válasza:
43%
Túlzott rajongás.Egy darabig lessz ez az érzés,aztán elmúlik.
2011. nov. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha ez komoly akkor te még nagyon gyerekes vagy, fogalmad nincs a szerelemről, és ha vonzódsz egy nőhöz akkor biszex vagy, nem hetero.

Én is biszex vagyok, és igen vannak sztárok akik nagyon tetszenek, de a valóságban élek, ezért nem nyáladzom a képeikre, és nem hiszem hogy szerelmes vagyok beléjük. Foglald el magad, mert nagyon unatkozhatsz ha ilyenekre van időd. Barátokkal menj bulizz, pasizz, csajozz, hidd el nem leszel "szerelmes" Rihannába ha visszazökkensz a valóságba.

2011. nov. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
mert hülye vagy ,és mert lezbi vagy
2011. nov. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biszex vagy.. ilyen egyszerü, hiába is tagadni.
2011. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Nem értem a sok gúnyolódó, bántó szándékú hozzászólót. A kérdező semmi rosszat nem követett el, hogy megkérdezte.

A legtöbb emberben vannak biszex vonások, van, akinél jobban kijön, van akinél kevésbé. Nincs ebben semmi rossz. Rihanna meg egy szexi, vonzó, sikeres nő, kicsit fiús is, nem véletlen, hogy sok lány megkívánja. Mondjuk engem ilyen szinten nem fogott meg, de én is éreztem más hírességnél (nőnél is) erős vonzódást. Pedig nem vagyok leszbi, a való életben képtelen lennék a lányok 99%-ával testi kapcsolatot létesíteni. De van, mikor olyan szinten megfog egy ember (függetlenül nemtől, vagy elérhetőségtől - úgy értem, sztár, vagy civil), hogy igencsak lefoglalja a gondolataim.

Lehet, egyesek szemében ez beteges, valószínű, azért alakul ki, mert nincs a környezetünkben olyan személy, akibe szerelmesek lehetünk. Ezért a psziché kitermeli magának a szeretett lényt.

Alig van olyan ember, aki sosem rajongott hírességért. Csak nincs a homlokunkra írva.

Ha normál keretek közé tartozik a rajongás, ha nem dilizünk be, nem zaklatjuk a sztárt - semmi rossz nem származik, kép gyűjtésből, vagy honlap készítésből.

34/N

2011. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a NORMÁLIS válaszodat utolsó! :d hasznosnak találtam! :pp
2011. dec. 30. 15:43
 10/10 anonim válasza:
bocs de leszbikus vagy!!! van ilyen:-P
2013. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!