Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak szerintem kétszínű ez a...

Csak szerintem kétszínű ez a "legjobb" barát?

Figyelt kérdés

Mióta szakított a volt barátnőjével,azóta megy ez.Egy levélben,elég csúnyán belém is kötött az exe mert neki fájt,hogy ez a fiú dobta és én barátozok vele..

Aztán mindig én segítek a fiúnak,minden téren.

Állandóan kibeszélni nekem a volt barátnőjét,hogy így úgy,öt már nem érdekli,hagyja békén és a többi,segítsek neki ebben abban.Állandóan azt mondogatja,hogy én milyen jó barát vagyok,így úgy,neki rajtam kívül nincs még egy ilyen jó barátja,nem tudja,hogy irántam barátságot vagy szerelmet érez,rá mindig számíthatok stb. Aztán pár nap múlva ugyanúgy nyalják egymást ezzel a lánnyal.Ha nekem van segítségre szükségem,akkor látszik rajta,hogy nehezére esik...


2011. jún. 5. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez az ember nem kétszínű, hanem aljas.

Madarat tolláról, embert barátjáról!

A többi Rajtad múlik!

2011. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
aha
2011. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!