Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy vagytok ezzel a barátság...

Hogy vagytok ezzel a barátság dologgal, bandázás, vagy egy legjobb barátnő/barát?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,lány.

Nem vagyok remete,nyílt vagyok mindenkivel úgy érzem,van sok barátom,meg haverok,akikkel kevésbé szoros a kapcsolat.

És úgy irigylem azokat az embereket,akik bandáznak,úgyértem vannak pl. 4-en 5-en és mindenhol együtt vannak, van egy megszokott,összeszokott társaság.Nekem van egy legjobb barátnőm,és zsír lenne összeverődni pl. másik 2-3 lánnyal.

Erre mindig is vágytam.:D,de sose fog összejönni,tudom.

Oké,kicsit összekuszáltam a dolgokat fentebb,de csak arra lennék kíváncsi,hogy ti hogy vagytok ezzel,banda,vagy egy barát,és mesélhettek arról,nektek milyen lenne az álombarátság,mint ahogy én fentebb leírtam,én hogy képzelném el.


2010. aug. 5. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem sosem volt 1 legjobb barátnőm... nemtudom miért, így alakult... most egy 6fős társaságba vagyunk 3fiú-3lány, és mi így bandázunk... mindenkivel jóba vagyunk... van olyan dolog amit csak az egyiknek s van amit csak a másiknak mondok el... :)
2010. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a két személyes a jó, nem a banda. És alkalmanként összekell állni több 2 személyessel, és ott a banda, de csakis alkalmanként. Ez faszán értelmes lett, de tőlem ne várj többet:D (ugye a kettes érettségi hátránya)

19/F

2010. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket.

második,megértettem nincsgáz.:D


Kort,nemet légyszíves írjatok! (:

2010. aug. 5. 21:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban mi is bandákba tömörültünk. Nagyon jó volt, mostanra sajnos szétoszlott a banda...nincs egy jó barátom se. Nagyon rosszul érzem magam.
2010. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
(első vagyok, 17/L voltam... és nem azt mondom h a bandázás jobb mint az egy legjobb barátnő, hanem én ahhoz vagyok hozzászokva :) )
2010. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nekem nincsenek barátaim, egy barátnőm van, de vele sem találkozom nyáron szóval egyedül vagyok

álombarátságnak azt lehetne mondani, hogy talán el kéne mennünk együtt bulizni, meg ökörködni és nem itthon lenni egész nyáron

16L

2010. aug. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem sajnos nincs legjobb barátnőm de viszont van 4-5 barátnőm akikkel jól elvagyok. 18/L

2010. aug. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy barátnőm sincs..max 1-2 haver...úgyh sztem örülj h neked legalább van. 19/L
2010. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3-4 barátnőm van. Velük jól érzem magam.
2010. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2 jó barátnőm van, de ők külön társaság. Ráadásul otthonülősek nekem meg mindig mehetnékem van, szóval én szívok... :) Szerintem is tök jó lehet egy ilyen bandába tartozni.
2010. aug. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!