Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érjem el azt, hogy ne...

Hogyan érjem el azt, hogy ne nézzenek "szende jó kislánynak"?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne viselkedj / nézz ki úgy, mint egy szende jókislány. Amúgy például leírhatnád, hogy véleményed szerint most miért néznek annak, és hogy helyette minek szeretnél tűnni, mert úgy könnyebb lenne a tanácsadás :-)
2011. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A kérdésedből arra következtetek, hogy mást mutatsz a környezetednek mint amilyen vagy. Ez hiba, hiszen ezzel azt érezteted az embertársaid felé, hogy önmagaddal se vagy tisztában. Régen rossz, ha te "el akarod azt érni", hogy más legyél mint amilyen vagy. Ha görcsösen ragaszkodol valamihez amit a lelked mélyén érzed, hogy el sem akarsz érni, akkor meg minek vesződnél a szende jó kislány elfedésével. Tulajdonképpen Te egy "szende jó kislány" vagy aki elégedetlen a társas emberi kapcsolataival, ezért keresel kibúvókat az igaz énedből. Ezzel csak még jobban nevetségessé fogsz válni. Lehetsz te egy vagány, erős "szende jó kislány" a szende jó kislányok között is... Ezt gondold át, amiket a fentiekben leírtam, ha elég őszinte vagy magadhoz, megérted...
2011. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megértettem...
2011. jún. 7. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj néha ki a barátnőkkel, szórakozzál önfeledten. Ha kell nevess hangosan az utcán másokra nem gondolva. Ha valami rosszra csábítanak akkor ne mond, hogy ezt nem szabad vagy ilyesmi. Próbálj más kibúvót találni. Esetleg néha bele is mehetsz a sztori kedvéért. Tudom, most leszólnak, hogy mire tanítalak, de fiatal vagy és néha az unalmas hétköznapok feledéséért te is tehetsz valami adrenalin növelőt. Persze előbb gondold át.

Én ismertem ilyen jó kislányokat a suliból akik kicsit "lazábbra fogták" és azt állítják, hogy nem bánták meg.

Csinálj amit akarsz, de a lényeg, hogy érezd magad jól. Ha majd gyerekeid lesznek és jól szórakoznak akkor majd ne gondolj arra fájó szívvel, hogy te nem használtad ki az alkalmat anno.

Persze most ne fogj neki úgy megváltozni, hogy senki sem ismer rád. Gondolkozz el, hogy mit szeretnél csinálni de nem lehet mert mások mit mondanak?...a válasz legyen: És kit érdekel?

2011. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!