Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 8. os vagyok és a többiek...

8. os vagyok és a többiek mindig lenéznek mert én jól tanulok+ készülök az órákra. Tisztára a nyomi kategóriába tartozok. Mit tegyek, hogy a gimibe ne igy nézzenek rám? Váltask punk barbie stílusra (festetem a hajam meg ijenek), hogy észre vegyenek?

Figyelt kérdés
Amugy meg átlagos visszafogott lány vagyok.
2011. okt. 20. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Hát...

Mindenesetre hazudd azt, hogy puskáztál és csak egyszer nézted át az anyagot.

Bulizz, öltözz divatosan.

Merd áthágni a szabályokat.

Különben nem biztos, hogy rád fognak nézni.

Sajnos így van.

13.-os, végzős vagyok. Eléggé tudom sajnos. Ráadásul egy szelíd osztályba járok. Mégis, kell a buli, a lezserség, a lázadás stb, hogy elfogadjanak.

Rám akkor kezdtek felnézni, mikor már egyrészt megszoktak (ez tényleg így volt, volt, aki be is ismerte), másrészt egyszer-egyszer elmentem velük kocsmázni, buliba.

2011. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
ne legyél stréber
2011. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
76%
Haho en mar kijartam 2eve a kozepsulit...lazado kategoriaba tartoztam es mindenki tudta h ki is vagyok:-D probalj meg koztes utat talalni, nem csak streberek es a lazadok leteznek... De ne probald megjatszani magad mert attol nem lesz jobb es a lenyeg h ne akarj olyan lenni mint mindenki mas...
2011. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mus musculus ***** válasza:
79%
Jó nagy hülyeséget írt az első. Nehogy már a társadalmi elvárások miatt váljon valaki diszkós ribanccá! Miért jó az bárkinek is, ha nem őt fogadják el, hanem a magára erőltetett álszemélyiségét? A jelenlegi temperamentumoddal legalább szitaként szűröd ki a neked kellő egyedeket (igaz barátokat) a sok felszínes tucathaver közül. Az vagy, aki vagy, tartsd észben, hogy a te barátaid legalább tényleg miattad vannak veled.
2011. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De igen, nyugodtan legyél stréber és tanulj tovább szorgalmasan. Én is így tettem annak idején a 34-ből még két osztálytársammal, de a pofánkat végül sikerült megszokniuk az érettségi idejére. Másrészt a gimiben tuti nem így lesz a helyzet. Köztudott hogy a diákok ma már nem tanulni mennek az iskolába, de a felsőoktatási tv. megváltoztatásával a gimiseket keményen fogják ezentúl fogni, mert aki alkalmatlan lesz arra hogy emelt érettségit tegyen az kibukik és mehet szakiskolába át. Tehát a gimnáziumok elit minősítést kapnak és ott tanulás lesz. Ott pedig tarts ki! :)
2011. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt tedd, amitől jól érzed magad. Ne akarj más lenni a többiek kedvéért. Én a gimi kezdetekor beleestem ebbe a hibába, és annyit mondhatok, hogy nem sikerült sokáig fenntartani azt a látszat-állapotot. Peregjen le rólad, ha be akarnak téged skatulyázni, hadd tegyék, ha nincs jobb dolguk, te nyugodtan légy csak önmagad. Utólag visszagondolva nevetni fogsz azon, hogy miért is foglalkoztál ilyen szinten mások véleményével.
2011. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első írt, az tényleg hülyeség :D Hiába hazudnád, hogy puskáztál, meg ilyenek, nem hinnék el, és nem is lenne igaz.

Az új osztályod gondolom nem ismer - ergo tiszta lapod van. Szerintem csak légy önmagad, és hidd el, egy-két éven belül változni fog a felállás: irigykedni fognak rád. Én most vagyok tizenegyedikes, jövőre érettségi, és jézusom, bármit megadnék az osztály legokosabb tagjának eszéért :D

2011. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Kezd el cigizni! Egyből felfigyelnek rád. Onnantól már könnyebb lesz. (Tapasztalat)
2011. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Ne kezdj el cigizni, mert csak az egészségedet teszed tönkre, és ne érdekeljen mások véleménye.

Én is így csinálom. Annyi a lényeg, h találj pár barátot akikkel jól érzed magad, a többieket meg sz@rd le. Kit érdekel mit gondolnak rólad? Neked csak az számítson, h TE jól érezd magad.

2011. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Atomnindzsa ***** válasza:
53%

"Kezd el cigizni! Egyből felfigyelnek rád. Onnantól már könnyebb lesz. (Tapasztalat)"

Ez egyszerűen zseniális :DD

2012. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!