Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek miért van? Lépek...

Szerintetek miért van? Lépek egy szintet ismét.19 éves leszek, volt nagyon sok barátnőm. Mindenki átvágott, átbaszott lelkileg. És mégis nyomorban élek fáj minden reggel az ébredés.

Figyelt kérdés
Nincs egy társ, Nincs pénzem, Nincs kivel megosztanom a bajaimat hiába. csak az önkárosítás megy, az ital és még sok más.. Szerintetek? Érdemes így élni?? Őszintén
2011. jún. 7. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet itt is, csak én 20 éves vagyok és még nem volt barátnőm. És így érdemes élni?

Ugyan már, ne sajnáld magad annyira:D Értékeld amid van és használd ki amid még lehet. De ha hülye vagy, halj meg. - tartja a mondás is:)

2011. jún. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lesz ez még így se.

Én is ebben a cipőben jártam a te korodban, most 25 vagyok, van egy szép és értelmes barátnőm és nem károsítom magam minden nap. Szóval, ha magamból indulok ki, akkor érdemes élni.

2011. jún. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan könnyű ezen változtatni, de mindenképpen neked kell elkezdened. Én a sportos, egészséges életmódra tértem át néhány éve, leszoktam a cigiről, elkezdtem mozogni, sok zöldséget, gyümölcsöt enni, stb. Sokkal jobban érzem magam, és ez kihat a környezetre is, azóta boldog párkapcsolatban élek.
2011. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!