Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ideg betegség kézben tartása?

Ideg betegség kézben tartása?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy évben megváltoztam. Mondhatni ideg beteg lettem, de ez nem ilyen gyerekes dolog. Ha elborul az agyam akkor török-zúzok a környezetemben mindent, meg magam is. Ágydeszkáim már mind kicseréltem, ajtót bevertem, hűtő oldalán ott az öklöm nyoma (nem javítható), hosszú lenne a lista, de rájöttem, ha a falat ütöm, azt csak ki kell glettelnem, meg lefestenem, a szilánkos bütyköm meg begyógyul.

Midnen apróságon képes elborulni az agyam, egy éles hang, vagy nem tetsző zene ezt váltja ki. Vagy ha valaki értetlenkedik, nem sikerül valami stb. Az embereket nem akarom bántani, ezért megpróbálom így levezetni a dühöm.

Sokszor lüktet a fejem, de úgy, hogy utána látom tükörben, hogy megpattant egy ér a szememben.

Ez valószínűleg az egészségemre nézve nem túl előnyös, úgyhogy kíváncsi lennék, hogy valaki hasonló helyzetben mit tesz, vagy valami jó tanácsot szívesen vennék.


Alapjába véve normális vagyok, nem mondod meg rólam, míg nem látsz ilyennek, csak annyit veszel észre, hogy nem vagyok túl beszédes, meg mogorvának mondanak.


Pszichodokit ne is mondd, az ő érdekében jobb, ha nem megyek hozzá, félek, hogy nekiesnék, vagy a berendezései bánnák a dolgot. Vagy én kapnék agyvérzést.


Kösz, hogy elolvastad és esetleg megosztod a gondolataid, még ha negatív hangvételű is.


(♂ - 20)


2011. jún. 8. 11:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Idegbeteg egy szó, bocs!
2011. jún. 8. 11:21
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet kapni ilyen vény nelkül kapható stresszoldókat, vagy asszem magne b6 amit reklámoz a tv is, körbe kell nézni, nem nagyon vagyok otthon bennük, rendes nyugtatót csak orvos írhat fel, jah és am javaslom, inkább iratkozz be valami küzdősportra, hogy levezesd a felesleges energiád
2011. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is idegbajos voltam. megtanultam hogy mindig várjak pár percet mielőtt teszek valamit és tudatosan gyakorlom az önuralmat, és hogy mi ösztönöz? az hogy ne veszítsem el a családom. Ezt a zene dolgot még most sem tudtam leküzdeni párom tudatosan figyel erre, ha zenét hallgat akkor fülest használ. Buszról leszállok ha valaki idegesít stb. ezzel meg kell tanulni kezelni magadban és együtt élni.... ez vagy csak vigyázz hogy senki ne sérüljön lelkileg
2011. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meditacio: lefekszel naponta egy fel orara es szep helyeken jar az eszed.

Ha hirtelen felduhitenek: 10-1-ig szamolsz es kozben minden egyes szamnal egy kellemes elmeny kepet jelenited meg ezt 2x is megcsinalhatod h nagyon felbsszak az agyad

Neten keresztul pszichodoki, ott nem banthatod

Magne B6 idegrendszer rendes mukodeset segiti elo

Nyugtato herbateak

Levendulaolaj kadba, alvasnal valamire racsepegteted, vagy parologtato

Kuzdosportok


Am meg neked kell akarni h kordaban tattsd az egeszet.

2011. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, talán még a küzdősport az ami okos dolog lehet. Ez a meditáció meg a gyógyszerezés nem az én stílusom.
2011. jún. 9. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!