Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan unalmas az életem:S Mit...

Olyan unalmas az életem:S Mit tehetnék? Higyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Amíg suli van eltellik azzala déluténom,hogy tanulok és gépezek,(nincsenek rossz ejgyeim) de itt a nyár és szeretnék valami izgalmas dolgot csinálni:S barátaim viszoint nincsenek,nehezen megy a barátkozás,főleg a beszélgetés:s MIT TEHETnék? 15/l
2011. jún. 12. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Próbálj barátkozni már a suliban is, keress szimpatikus embereket. Ha nincs ilyen az osztályodban, jelentkezz egy sportklubba, vagy egyáltalán menj el vmiféle társaságba. Ha emberek között vagy, az biztos segít.
2011. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok ebszélgetni:S unalmas vagyok.
2011. jún. 12. 22:20
 3/14 anonim ***** válasza:
velem is hasonló..
2011. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nálam meg pont fordítva..

túl aktív,pörgős vagyok és ezt a barátaim már

nem nagyon bírják... :/

2011. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ezzel a hozzáállással nem is fogsz egyhamar haverokat találni...egyátalán mi az ami érdekel???keres új hobbikat,próbáld ki a nyári melót,egy csomó helyen lehet ismerkedni.....
2011. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
maszturbálj XD
2011. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem tudom én sem:S nem érdkeel semmi igazán,és jó volt a hozzáállásom,de uyganúgy nem lett senkim.
2011. jún. 12. 22:30
 8/14 A kérdező kommentje:
he-he:)
2011. jún. 12. 22:30
 9/14 anonim ***** válasza:

nem tetszik az ötlet? nem jönnél ki az ujjaddal? veszekednétek egy jót, h ejnye-bejnye nem így kell :) :)

tudnám mondani, h menj dolgozni, de még neked nem lehet, mert ott sok embert megismernél. próbálj valami új közegbe kerülni, tesódéba, uncsik...ismerősökébe akikkel jóban vagy, nem olyan nehéz az, csak add önmagad, beszélj arról ami érdekel és előbb-utóbb találsz valakit.

2011. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sztem koncertek és buli ezerrel vagy valamiylen tábor bár azok katasztrófák szoktak lenni.
2011. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!