Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van akaraterőtök? Ha megfogadt...

Van akaraterőtök? Ha megfogadtok magatoknak valamit, betartjátok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos sikerült rászoknom a cigarettára és az alkoholra is.

A cigarettát nyolc, az alkoholt 13 év után, - de önerőből - sikerült elhagynom az életemből.

Az is igaz viszont, hogy egyik elhagyása sem az első leszokási kísérletre sikerült.

Igaz viszont az is, hogy semmilyen segédestközt, orvosi segítséget nem vettem ehhez igénybe.

Ami az egyik ember életében nagy siker, az a másik ember szemében gyakran "semmi", - így viszonyítás kérdése marad mindig is, hogy kinek, mi az erős akaraterő.

2011. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem nem is nagyon úgy van akaraterőm, hogy elhatározok valamit, amit a jövőben teljesítek, hanem mondjuk van egy nehéz fizikai feladat, amit csak nagy szenvedések árán tudok teljesíteni, de én mégis megcsinálom.
2011. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sajnos általában nincs. legalábbis nem annyi, mint kéne :/
2011. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!