Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok dörzsölt. Egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok dörzsölt. Egyszerű sem (legalábbis az érzelmi világom, gondolataim, gondolatmenetem), de mégis, nem vagyok olyan rafinált, sunyi sz*rkavaró. Hmm?

Figyelt kérdés
Na most az a lényeg, hogy ez a lányoknak nem jön be. Általában szeretem a dolgokat úgy megoldani, hogy kitűzök egy célt, és egyenesen eljutni oda. Nem érdekel, milyen akadályokkal találom szemben magam, addig ütöm, addig vágom, addig rugdosom az előttem lévő akadályt, hogy végre, valahára, széttörik. Nem szeretek eltérni a céljaimtól, és őszintén, szinte már-már fanatikusan akarom elérni azokat. Kimondom, hogy kit és mit mennyire szeretek. Kimondom, hogy mit szeretnék, és hogy, szívesen vállalok kockázatot, és áldozatot, van némi művészi vénám (de nem érfelvágós sztájlban), és néha egy állat vagyok. Önfejű vagyok. Nem nagyon tudnak megijeszteni. Rendőrtől sem parázok. Fenyegetéseken is röhögök. Igazából nem félek semmitől, és senkitől. Rémisztő, de ez van. Csak egy valamit nem tűrök: az ellenfeleket. Ha valaki más szemeli ki a lányt, egyszerűen megölném. És ezt gyakran tudtára is adom az illetőnek. Ez van. Túl kitartó vagyok, mindig csak a bajom lett belőle – végén már a lány félt tőlem, sírva, reszketett, vagy zsaruk jöttek. É n nem tudok. Sokan azt mondják, az a baj, hogy félénkek a srácok. Én nagyon nem az vagyok (legalábbis az elején tartózkodó vagyok, de utána a bilincs elszakad, és jön a nyomulógép), és ez se jön be a lányoknak. És a másik, én úgy megszeretek valakit, hogy évekig nem tudom elfelejteni. És nyomulok, még akkor is, mikor kér, hogy hagyjam békén – de ez nem nagyon szokott érdekelni.
2010. dec. 23. 11:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Furán fogalmaztam. Ejj, kár.
2010. dec. 23. 11:25
 2/7 anonim válasza:
75%

Talán kissé akaratos vagy, és ezért félnek tőled a lányok. Na meg ha egyszer zsaruk jöttek, jogos a félelem. Szerintem nincs semmi baj veled, csak légy egy kicsit lazább, ne akarj minden áron megcsinálni mindent. :) Ha meg a lány menni akar, engedd el. Ha szereted, elengeded, egyszer talán visszaszáll hozzád. :]


A másik: Ne nyomulj, hanem udvarolj! Sokkal többet érsz el vele, hidd el. :) Néha (tényleg csak néha) jegyezd meg a lánynak, milyen csinos, szép a haja, a szeme. De tényleg csak néha mondd, mert egy idő után nagyon rámenősnek fog gondolni, megijed tőled, és már megint az elején vagyunk. Fontos a testbeszéd is. Ne menj hirtelen túl közel hozzá, inkább csak a mosolyoddal és az arcoddal éreztesd felé, hogy tetszik neked. De ha gondolod, írhatok egy privátot, megadom az msn címem, és szívesen segítek ebben az ügyben. :)

2010. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szamóca. ***** válasza:
100%

nem az a baj hogy céltudatos vagy és el akarod érni a céljaid. az sem hogy áttöröd az akadályokat.

A baj az, hogy nem érdekel mit akar a másik. ha egy lány nem akar téged, akkor csöndben arrébbállsz, és kész. Nincs küzdelem, nincs nyomulás, mert az undorító, gyerekes, és valóban idegesítő.

egyszerűen fogd fel ha vesztettél, sokkal szimaptikusabb mint mikor valaki nem veszi észre hogy nem kell, és úgy tesz mint valami rossz kutya akit nem lehet levakarni.

az első felével az írásodnak semmi baj nincs erős jellem vagy, de a második fele tényleg gáz.

2010. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Most tényleg itt picsogsz?

Férfi vagy?

Megmondok neked valami, az igazi férfiaknak nem kell egy picsogó lotyó, aki rájuk telepszik.

Ők egyedül tökéletesek, mint ahogy én.

B+ GYÚRJÁL, EGYÉL JÓKAT, SÖRÖZ, TANULJ!!!!

AZTÁN HALJ MEG ÉS GONDOLJ ARRA, HOGY MILYEN JÓ ÉLETET IS ÉLTÉL!

2010. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ijesztő vagy. Nem mindig előny a kitartás, főleg akkor, ha a szerelmed akaratát veszed semmibe.
2010. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem te egy csöppet művészlélek vagy. Vagy én gondolom ezt rosszul?
2011. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán ebben az értelemben: [link] :>
2011. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!