Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki volt már személyiségfejles...

Aki volt már személyiségfejlesztő tréningen, leírná részletesen, h milyen gyakorlatokat csináltak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem válaszol erre senki június óta, mert

1) nagyon összetett, nem lehet összefoglalni

2) nem is jó előre tudni. Menj, próbáld ki, csináld!


:)

2011. okt. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sztem csak azért írok erre választ, mert

1. reagálnom kell vmit

2. szeretném, ha a kérdésemre válaszolna vki, nem pedig mellébeszélne... :D :D


jó...viccet félre téve szívesen elmennék, de nincs lehetőségem...kíváncsi vok tesztekre,gyakorlatokra stb...ha vkit tud...sztem nem annyira összetett kérdés

2011. okt. 24. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, így már értem. Olyat szeretnél, amit otthon meg tudsz csinálni egyedül.


Hm... Többnyire olyan dolgok vannak, amit csoportosan lehet, hiszen kapcsolatokban fejlődik az ember, és ha ráismer valamire, és azt másoknak elmondja, akkor tudja megfogalmazni, akkor tudatosul. Nem véletlenül csoportban indítják ezeket.


Valamennyit lehet használni okos könyveket okos tesztekkel, de tized annyit nem érnek, mint egy jó csoport. Mondom, az ember KAPCSOLATOKBAN FEJLŐDIK.


Amúgy miért nincs lehetőséged? Hány éves vagy?

2011. okt. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ui:

nem mellébeszélek, és nem is eltitkolom, hanem én foglalkozom ilyenekkel, és tudom, hogy mennyire összetett dolog, és hogy nem lehet odadobni valakinek egy feladatot, és azzal magára hagyni. Nagyon mélyre mennek a gyakorlatok, őszinte reflexiót kívánnak, egy csoportot mint támogató közeget vagy minimum egy vezetőt, aki segít.


Tényleg csak ajánlani tudom, hogy menj el ilyesmire.

2011. okt. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi :) nem megbántani akartalak, világos, h nem mellébeszélsz :) csak írtam vmit.

am mifelénk nem nagyon vannak ilyenek.Külföldi vagyok.meg ezek több hétig tartanak, nem lenne időm utazgatni...de mindenképpen szeretnék.nagyon érdekelnek az ilyen dolgok.

2011. okt. 25. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!