Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen kommunikációs képesség...

Milyen kommunikációs képesség fejlesztő gyakorlatokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ha emberek társaságába kerülök, mindig gátlásaim vannak, és nem tudok felengedetten beszélni, nem tudom...megfogalmazni, közölni a saját véleményem, vagy a gondolataimat sem úgy mondom ki ahogy gondolom vagy szeretném. Mi segítene, ha tényleg mindent megtennék a hatásosság érdekében?
2010. jún. 17. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben a nem a kommunikációs képességeidet kell fejleszteni, hanem az önbizalmadat:) Am Alan Pease: Szó-beszéd könyvét hasonló okokból vettem meg, érdekes/hasznos volt, de sajnos nem lettem szószátyár:)
2010. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Hallottam már asszociációs játékról, de nekem valami gyorsabb kellene.
2010. jún. 17. 23:00
 3/3 anonim válasza:
Rokonlélek. Én is így vagyok vele. Nem vagyok valami beszédes ember. De ez roppantul tud idegesíteni néha. Szóval erőt veszek magamon, és elkezdek dumálni. Persze ilyenkor 3 méteres sugarú körben lesnek rám, hogy jé, te tudsz beszélni. Pirulok ezerrel egy percig, de beszélek. Pár perc után már felszabadulok és tök jó minden. Egyébként tankolj önbizalmat! :) Egyedül nem fogsz megtanulni kommunikálni. Először beszélgess egy emberrel, aztán ha már vele felszabadultan tudsz dumálni, akkor vonj be mégegy embert, és így tovább.
2010. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!