Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor találtátok meg önmagatok...

Mikor találtátok meg önmagatokat? Hogyan? Mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés

A személyiségetekre gondolok.Hogy kik vagytok,miben hisztek stb. Fogalmam sincs,hogy ki vagyok,olyan mintha 2 énem lenne. A dolgokról egyik napról a másikra folyton megváltozik a véleményem,másképpen viselkedek stb-stb-stb.Az emberek szinte kivétel nélkül állandóan azt mondják; ,,te jó ég,hogy megváltoztál,már megint megváltoztál blablabla."

Hogy őszinte legyek,nem is értem önmagam.Mindenesetre tudomásom szerint ez az én koromban normális.

13/L


2011. jún. 15. 11:24
 1/4 anonim válasza:

jól tudod, ez a te korodban normális. pár év múlva "benő a fejed lágya".


hogy konkrétan a kérdésre is válaszoljak, én 15 évesen éreztem azt, hogy túlestem a serdülőkor nehezén, és kialakítottam a saját értékrendemet.

2011. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 18 vagyok, és úgy érzem, hogy "kialakultam". Nem fogok már sokat változni.
2011. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 34 vagyok, de még mindig nem tudom a jövőképem! Èlj a mának! A holnap bizonytalan! :)
2011. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

13 évesen ez teljesen normális!Majd kialakul:-)Ha nem akkor olvasd el: [link]

Kedves 18 éves!Majd rájössz pár év múlva, hogy mekkorát tévedtél!37

2011. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!