Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan valósítottátok meg...

Hogyan valósítottátok meg önmagatokat? Mit tesztek azért, hogy a lelketek és a külsőtök harmóniában legyen, hogy a belsőd tükröződjön rajtad?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt,hogy mit tesztek azért, hogy az emberek azt láthassák ,aki igazából vagy?
2009. nov. 3. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

én például filmmániás vagyok, az életem egy része, és hangoztatom és a hétköznapi élet dolgaiba(pl: a barátaimmal való beszélgetés) belecsempészem a filmeket, így már midnenki tudja, hogy engem legjobban a filmek érdekelnek. És sokszor ábrázolom/hangoztatom a szivárványt, szivárványszínű dolgokat, ami a színességem jelképezi. Ha ilyen apróságokban megmutatod egy kis részed, a többieknek lassan össze fog állni a kép, hogy te ki is vagy valójában. remélem tudtam segíteni :)

13/L

2009. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
37%
sokat iszom. de komolyan.
2009. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semit mert az emberek nem szeretik láttni az emberrek igazi énét csak a cukormáz érdekli öket.
2009. nov. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég sikerült megteremtenem a harmóniát magamban. Sikerült olyan külsőt "kialakítanom" (főleg öltözködés által), ami nekem tetszik és emellett abszolút önmagam vagyok. (Ezt úgy értem, hogy régebben ha kicicomáztam magam akkor másképp is viselkedtem.) És sokat segít a mosolygás, mindjárt szívesebben jönnek oda hozzád az emberek:). Amúgy ezt azt hiszem úgy értem el, hogy megismertem és elfogadtam önmagam. Még vannak hiányosságok, de egyre kevesebb.
2009. nov. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pl. nem a társadalomnak kell megfelelni.
2009. nov. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak annak felelek meg akinek akarok. Külömben megpróbálok mindent beleadni az életbe nem pedig várni, hogy történjen valami. Még csak 15 vok, de nem hiszem, hogy eddig volt igazán rossz döntésem szóval a lélek is okés.
2009. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!