Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy kis segítséget adna...

Egy kis segítséget adna valaki nekem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszett nekem és azt mondta ha lefogynék járna velem...(de ő egy nagyon kedves fiú,és nem sértésből mondta!ne értsétek félre)És én tényleg mindent megtettem és sikerült lefogynom(de teljesen más lett az alakom)És nem is tudom,úgy éreztem kiszerettem belőle és ezt el is mondtam neki és miután elmondtam neki azután olyan furcsa lett!Integetni kezdett,jobban húzni hozzám,többet rám írni,érdeklődni utánam :) úgy nézett rám hogy az már elviselhetetlen volt de nagyonjó értelemben!!!Úgymond bugyilesimogató nézése volt de azt nem értem hogy mért lett ilyen :S és ebben az a furcsa hogy tényleg nagyon nagyon kedves és mindenkinek a jót akarja jó tanuló és ha rossz véleménye is van nem mondja,mindenkiben a jót látja stb...SEGÍTENE VALAKI?MI A VÉLEMÉNYETEK??SEGÍTSÉG!
2011. jún. 15. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy le szO*oD
2011. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszett neki, hogy képes vagy érte lefogyni, tehát addig nem érdekelted, de most, hogy már nem vagy érte beindulva, így fordult a kocka, és meg akar hódítani. Te mit szeretnél?
2011. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem szelrelmes beléd!


Ha valakibe szerelmes az ember, akkor mindegy hogy kövér, vékony, alacsony, magas, (esetleg még a kor sem számít).

Lehet hogy ezért szerettél ki belőle. És az alakod tettszik magadnak? Mert ha igen akkor az csak jó hogy lefogytál. Azért lefogyni hogy egy fiúnak tettszél az szerintem nem jó. Azért kell lefogyni, szépítkezni, hogy magadnak tettszél. A fiú véleménye nem számít. Ha csak azért nem jár veled mert kövér vagy akkor tuti hogy nem szeret csak egy jó csajt keres magának.


Ha már járnátok mondjuk pár hete, hónapja és akkor csak úgy csípkelődésből beszólna hogy elég duci vagy nem szeretnél lefogyni? Akkor mindjárt más a helyzet.

2011. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én örülök neki,hogy sikerült lefogynom mert szerintem nélküle nem ment volna és még érzek iránta valamit de nem azt a nagy lángoló szerelmet mint eddig :S :D
2011. jún. 15. 20:44
 5/9 szamóca.. ***** válasza:

vadászösztönnek hívják, szerintem.

az egy dolog hogy görény amirét ilyen kitételt tett, ebből csak az látszik hogy mégse olyan jó. mindegy, elfogytál, gratulálok.

de a srácot az változtatta meg hogy látta rajtad hogy nem érdekel többé, és ez már kihívás, vissza akar kapni. szerintem.

2011. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Először is! Ha egy fiú azt mondja egy csajnak, hogy fogyjon le az egy bunkó! Én már csak azért is megismerném közelebbről. De azért elmesélek egy hasonló történetet. Barátnőm nagyon szerelmes volt egy fiúba és az is azt mondta neki, hogy fogyjon le, meg hasonlók. De a lány nagyon rajongott érte addig amíg össze nem jöttek. Nagyon boldognak látszottak, és már mindenki azt hitte, hogy ez a fiú nagyon tudja szeretni addig amíg meg nem jelentek a neten a lány meztelen fotói amit állítólag a fiú terjesztett el róla, szép kis pali. Én vigyáznék.:S
2011. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De már semmi értelme,hogy vissza akarjon kapni elmegy és én még maradok :S nem valószínű hogy viszont látom esetleg a nyáron mikor megyek le :S
2011. jún. 15. 20:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Én tudom,hogy az a fiú nem tenne ilyet :S és én nem vagyok olyan hogy mesztelen képeket adjak/küldjek valakinek XD :D
2011. jún. 15. 20:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha vannak még ötletek,szívesen fogadom őket!!
2011. jún. 16. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!