Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16 evesen keso nekikezdeni...

16 evesen keso nekikezdeni megtanulni hegedulni?

Figyelt kérdés
az enektanarnom szerint mar tul idos vagyok hogy jol megtanulhassak hegedun jatszani..viszont van zenei hallasom es hajlamom az ilysmire..szerintetek van meg eselyem? erdemes nekifognom? 16/L
2011. jún. 16. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Tanulni sohasem késő.Nyilván nem azért akarsz hegedülni,hogy világhírű művész legyél,hanem a zene élménye miatt.Egészen más füllel hallgatod majd a zenét,ha te is tudod művelni.Én bíztatnálak.
2011. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nemzetközileg ismert hegedűművész már nem leszel. Ennek egyszerűen az az oka, hogy nem olyan a kezed, mint aki kicsi kora óta játszik. Azért szokták elkezdeni kicsiként, mozgékonyabbak az ízületek meg mittudomén. De szépen játszani megtanulhatsz, nyugodtan kezdd el!
2011. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 JLlompi ***** válasza:
erről lekéstél barátom :D
2011. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:(
2011. jún. 16. 23:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért kedvetleníti el mindenki?


Szerintem simán megtanulhatsz, főleg, ha szereted, akkor már megéri :)

2011. jún. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszonoom!:)
2011. jún. 17. 10:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Kérdező: csak azt írtam, hogy lesz egy felső határ, ami fölé nem tudsz menni. De simán lehet, hogy azt nem is éred el, ezt a határt az emberek többsége soha nem éri el.

De attól még érdemes elkezdeni. Én egy csomó hangszeren tudok többé-kevésbé játszani, és borzasztóan jó volt például amikor meglátogattuk egy távolabbi rokont, ő brácsázik és kitalálta, hogy játsszunk együtt valamit. Zongorán kísértem, a kottát ott láttuk először. Gondolhatod, hogy nem volt a világ legszebb előadása, de az egész család csak lesett, mivel évekkel azelőtt találkoztunk utoljára, nyilvánvaló volt, hogy nem gyakoroltunk össze, de az, hogy egyszerűen fogtuk magunk és eljátszottunk valamit, mindenkit levett a lábáról :) Ehhez pedig nem kell nagy valami, csak tudni játszani a hangszeren, no meg blattolni. Mellesleg az egyik legjobb dolog együtt zenélni valakivel. És sose tudhatod, mikor találkozol olyannal, akivel össze tudtok állni játszani :)

2011. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:)en is szeretek egyutt zenelni emberekkel:ppontosabban a baratnom hitarozik es en enekelek...mert azt tudok..gitarozni csak kicsit es szintetizatorozni is..de nagy kedvem lenne hegedulni megtanulni mert a kedvenc hangszerem a hegedu meg a zongora:)
2011. jún. 17. 11:00
 9/10 anonim válasza:

Komolyan az a kettő? nekem most lesz a 6. évem hegedűből, és 5. zongorából, és még akarok Gitározni. Ha tényleg nem Világhírű zenész- vagy tanár szeretnél lenni. akkor sosincs késő. anyum kb. 35 évesen kezdett gitározni egy évet( mondjuk, oké, ő játszik zongorán, és zene tanár) De akkor is most 5 év múlva is A kicsiknek kísér mindenféle dalokat,


Szóval sosincs késő. ne hallgass a tanárodra. ha tényleg szeretnéd. Uccu neki :) Sok sikert a továbbiakban


(12/L)

2011. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom!
2011. júl. 24. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!