Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félelem nyáron a múló hónapoktól?

Félelem nyáron a múló hónapoktól?

Figyelt kérdés
Van olyan ember rajtam kívül, aki már július elején elkezd rettegni az ősz érkezésétől? Igaz, hogy júliusban van mindig a legjobb idő, de ugyanakkor július 2-tól már rövidülnek a nappalok. És emiatt már ilyenkor félni kezdek, hogy mindjárt vége a nyárnak. Nagyon fázós vagyok, és már 15 fok alatt nálam tél van. :S Nekem egy trópusi országba kellett volna születnem :( nem nekem találták ki a hideg évszakokat. A konkrét kérdésem csak annyi, és erre kérek választ: Van-e még valaki aki hasonlóan pánikol, már júliusban is, attól, hogy mindjárt jön az ősz? :(((
2011. jún. 17. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már most attól tartok, hogy mindjárt kezdődik a suli xD
2011. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamóca.. ***** válasza:
100%

én modnjuk nem ilyen szempontból félek tőle, de jaja, gondolkoztam már ilyenen én is.

nekem az a nagy félelmem, hoyg megint semmit nem csinálok. a nyár elején mindi tele vagyunk tervekkel, ide kell menni meg oda, erre meg arra, meg hogy kivonatozunk külföldre barátokkal, vagy balatonra vagy valami, és általában ezek a nagyobb dolgok sosem jönnek össze. nyár végén pedig kb depressziós elszek h megint nem jött be:D

msotmár annyira megszoktam, hogy már most érzem hogy sz*r lesz :D

2011. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
énis ugyanez
2011. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én jövőre leszek 40 (F) tehát nem vagyok egy kiscsávó :) de én például szinte bűntudat az, amit érzek minden olyan napon, amikor szép, jó idő van és én nem használtam ki. És jogos ez is, hogy ami jó, azt féltjük, legszívesebben nem engednénk el. Nekem a nyáron kívül világéletemben ilyenek voltak a karácsonyok, nyaralások, hosszú hétvégék...
2011. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 40/F, én is valami hasonlót érzek, csak éppen 20/F vagyok... túlságosan beleszerettem a nyárba, mondjuk nekem lesznek hál'Isten remek programjaim a nyárra..:) csak sajnos olyan fóbiám van, ha lehet ezt fóbiának nevezni, hogy arra tudok gondolni, minden nappal előrébb vagyunk a nyár végéhez :S Júliusban már félek a szeptembertől. :(


Egyébként köszönöm szépen az eddigi válaszokat!! :)

2011. jún. 17. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én épp fordítva vagyok ezzel..a nyártól félek. szeptember október november a kedvenc hónapjaim amikor visszakerülök a barátaim közé és nem unatkozom (jó esetben). már a nyár előtti pár hónapban félek előre az unalomtól, a szerelmem dolgozik és én is és messze lakunk egymástól..nem tudom h hogy fogjuk látni egymást...nem szeretem a meleget sem ...a nyár nem az én hónapom, legszívesebben bevennék egy tablettát (ha lenne ilyen:D) és végigaludnám mert számomra kínszenvedés...:/ 20L
2011. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem ez a félelem inkább... nem is tudom hogy mondjam... nem attól félek hogy unatkozok-e, vagy bármi... egyszerűen rettegek a hidegtől, a rövid nappaloktól és a hosszú éjszakáktól. Egyébként ma van az év leghosszabb nappala, ergo a legrövidebb éjszaka. Holnaptól már csökkennek a nappalok :((((((
2011. jún. 21. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!