Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom eldönteni mit...

Miért nem tudom eldönteni mit akarok? Ez valami sors szerű, vagy csak félelem, földhöz ragadtság?

Figyelt kérdés
Lenne rá lehetőség, hogy külföldre utazzak,hosszabb időre a családom kint él, és a párom szeretne is menni, jó a megélhetés, stb, én is látok benne fantáziát, de valami nagyon visszahúz, nem tudok dönteni, de lehet azért mert vannak gyerekek, és félek az egésztől.Tudom zavaros de nem akartam hosszúra nyújtani, a lényeg egyszer mennék egyszer nem.
2010. dec. 12. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semm sorsszerű, csak félsz menni.
2010. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elhiszem a félelmed. Nézd menjen előbb ki a párod, és jó lenne ha neked is utat törne a munkához. Annak semmi teteje nem lenne, ha kimentek a gyerekekkel se munka, sem semmi.
2010. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az a helyzet, hogy külföldi pénz vagy itthoni család, akkor neked kell eldönteni, melyik a fontosabb.

Attól is függ, hogy akik kint vannak mennyire fontosak, meg a gyerekek hol vannak.

Ha a gyerekek itthoniak, akkor őket kiszakítod a mostani környezetükből, és ha fiatalok, akkor teljesen külföldiként fognak felnőni, ha nem egy olyan helyről van szó ahol nagyobb számban élnek magyarok. Akkor az itthon maradt családtól leszel távol.

Ha alapvetően köt valami a helyhez is, akkor mégnehezebb lesz, mert honvágyad lesz időnként.

2010. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!