Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezen az oldalon, ha veszekedős...

Ezen az oldalon, ha veszekedős válaszolóval találkozol leállsz vele veszekedni vagy hagyod a fenébe?

Figyelt kérdés
Én már hozzá se akarok szólni de folyton az jár a fejemben h kiosszam. :D
2011. jún. 17. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ; nem mindenkivel érdemes leállni, azonban az értelmes állásfoglalást előnyben részesítem, még akkor is ha ellentétes véleményekről van szó :-)
2011. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam ez rovatfüggő:

A politika rovatban nem fogok (mert csak lepontozás a vége)

A tudományban már inkább. (sajna néha ott is lepontoznak)

2011. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez most egy ilyen egyéb jellegű kérdésnél volt.

Utálom hogy ilyen érzékeny vagyok, egy-egy kellemetlen fórumos beszólás is hónapokig az eszembe tud jutni. :S

Olyan nehéz megállni h vissza ne szóljak de tudom h semmi értelme nem lenne.

2011. jún. 17. 23:35
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Én pont veszekedni jövök erre az oldalra :D
2011. jún. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan alacsony agyi szinten van a másik, akkor simán elmondom neki a véleményem. De ha csak valami kötekedö, unatkozó hülyegyerek, akkor nem törödök vele.
2011. jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lehet vele értelmesen, tehát nem mindig ugyan azt az egy mondatot szajkózza, akkor igen. Ha csak ugyan azt tudja írni, is hallani sem akar másról, akkor nem (volt már ilyen...nem találod ki melyik kategóriában...hát persze, hogy a vallásban).
2011. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mostanra eljutottam odáig, hogy nem nézem vissza az általam adott válaszokat, mert valami kis pöts úgyis beleköt. Egyszerűen nem tartja tiszteletben más véleményét (neki nem tetszik az amit írtam).

Fölösleges leállni velük veszekedni, pláne ha valami tini van a másik oldalon és ő próbál meg okoskodni. Vagy ha esetleg valami habzószájú elvakult, szűk látókörű barom.

Sajnos belefutottam már egy jó párba, magamat meg hülyeség ezzel idegesíteni.

2011. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!