Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyanok segítségét várom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok segítségét várom, akik valahogyan visszaszerezték a párjukat egy veszekedős szakítás után! Hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Egyáltalán hogy álltak vele szóba? Hogy keltették fel a régi lángot? Kérlek segítsetek...

Nekem azt mondta az exem, hogy már nem szeret, mert elmúlt az érzés...én remélem, hogy csak elfojtja...valamit muszáj tennem, mert megőrülök...

Azt kérlek ne írjátok, hogy keressek mást, mert nem akarok...

Köszi!


2009. márc. 31. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha azt mondta, hogy elmúlt részéről a szerelem, akkor elég egyértelműen lezárta a kapcsolatot. Tényleg egy olyan kapcsolatban akarsz élni, ahol a másik nem szerelmes beléd? Keress egy másik pasit, aki imád. Picit rossz lesz, de el fog múlni.


Mondhattam volna tippeket, hogy küldj neki sms-t, véletlenül fussál össze vele. De minek? Ne áltassuk magunkat.

2009. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember első reakciója:ő a legjobb,mást sosem fogok szeretni....stb

Nemrég vesztem össze a párommal(csak jártunk) 7 év szerelem után.A barátnőm írt 1 szerelmes levelet neki a nevemben,akkor mikor már 2-szer üzente,hogy nem békül,nem szeret.Tudta hogy nem én írtam,nem szokásom.De visszajött.

Azt monta szeret,Ennek 3 hete.Azóta semmi sem a régi.

nincs szex,ha van is csak magával törődik,a presszóban velem fizetet,és bámulja a csajokat,előttem beszól nekik.Szóval ma én hagytam ott.

Ha egyszer valami véget ért,ha lesz is folytatás ,sosem lesz már olyan mint régen.

Sok sikert azért!

2009. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj..hagyd!!!!!Felejtsd el!!!még ha nehéz is, én tudom, ebben a cipőben vagyok én is, csak én férfi vok, és nagyon fáj, ugyan így volt a szakítás nálunk is, ...Felejtsd el őt!!!!
2009. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hátpedig ha elmúlt a szerelem akkor elmúlt és csak nagyon nehezen tudod visszaszerezni...és az ilyen sztorik szerintem csak a dél-amerikai szappanoperákban léteznek!!!!

én nem vagyok még annyira nagy tapasztalattal ellátva de ha én egyszer azt mondanám hogy "nem szeretlek" akkor az ugy is lenne gondlom a párod sem a semmiért mondta...


amúgy én is ilyen helyzetben voltam pár hónapja a volt csajom tiszta dilis volt ő szakított velem mondván nem szeret én meg ráhagytam aztán visszajött mondván még mindíg szeret aztán végül megin lelépett hogy elege van belőlem...én megincsak ráhagytam de már megin kezdi a hülyeségét de azt elfelejtheti hogy mégegyszer hozzám visszajöjjön...nekem full elegem van belőle...


szerintem a párod is így érez jobb ha csak barátok vagytok vagy még azok se majd az idő gyógyít


24/F

2009. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

A 21.56-os vagyok

tudom,akár ki akármit is ír neked,akkor is a saját fejed után fogsz menni.és még 1:nincs két egyforma eset,nincs 2 egyforma ember:)

2009. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én azért remélem, hogy csak elfojtja, mert fél, hogy megint az lenne mint a múltkor...de ha tudjuk hol a hiba (tök mind1 mi) akkor azon lehet javítani...de lehet h tényleg nem lenne ugyanolyan...sőt, én remélem is hogy nem lenne ugyanolyan, hanem jobb :)

Lehet, hogy igazatok van...de meg akarom próbálni...szóval...valami ötlet?

(egyébként 19/F vagyok)

2009. márc. 31. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha fiú vagy az más helyzet.várj 1 hetet,majd hívd fel,ne hagy szóhoz jutni,és nagyon szenvedélyesen valljál neki szerelmet.

(én ennek még nem tudtam ellenállni)

2009. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Miért más? :D


(ötleteket légyszi még, még, még...)

2009. márc. 31. 22:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ha fiú vagy szarabb a helyzeted ez egyértelmű...hogy miért? mert mindíg a nő mondja ki az utolsó szót...ennek így kell lennie és ha erre még nem jöttél rá nagy bajban vagy...szerintem ha ő azt mondta hogy nem szeret....akkor te kifordíthatod a világot vagy lehozhatod a csillagokat is őt az se fogja érdekelni mert nem érez szerelmet...én így tapasztaltam...és télleg komolyan mondom ((((A NŐ DÖNT))))
2009. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

a 22.16-os vagyok


szerencsésebb helyzetben vagy hogy fiú vagy.így kezedben az irányítás.egy forró szerelmi vallomás,egy szál rózsa,és máris előtted hever a csaj! fel a fejjel,menni fog!!!!!

2009. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!