Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már úgy, hogy saját...

Éreztétek már úgy, hogy saját hibátokból tönkretettétek az életeteket és nincs tovább? Én most így érzem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, és eddig remek életem volt. Körülbelül 1 hónapja kaptam egy hatalmas lehetőséget(munka) az élettől, amit önhibámból elszalasztottam. Azóta csak magamat tudom okolni...

Úgy érzem megtorpantam, nem érdekel már semmi az életben, hetek óta ki sem mozdultam otthonról..


2009. márc. 23. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Gondolj bele abba, hogy ha hagyod, hogy ez lehangoljon, akkor tényleg tönkreteheted az életed. Míg ha hagyod a dolgot, és várod a következő lehetőséget, akkor az az akár nagyon hamar is jöhet.
2009. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ó, ha én csak ennyivel rontottam volna el az életem, akkor nagyon boldog ember lennék...Pedig én már nem húsz éves vagyok.
2009. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Az élet lehetőségek sorozata, ha egyet elhalasztasz, jön helyette másik. Azonkívül lehet, hogy pont akkor tetted volna tönkre az életed, ha elfogadod. Annak idején én is téptem a hajam, mert elszalasztottam ugyanígy egy lehetőséget, aztán amikor egy másik munkahelyen megtaláltam a párom, rájöttem, hogy ennek így kellett lennie. Szóval fel a fejjel, az életben semmi nem történik véletlenül!
2009. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

En is ereztem hasonloan, amikor egy sraccal ossze jottem es hivott Amerikaba de nem akartam itthon hagyni a kislanyom, ugyanis egy idore itthon kellett volna hagynom amig melot kapok.

De szerencsere nem mentem, itthon talaltam ra az Igazira!:D

Azota ugy vagyok, hogy minden valamiert tortenik, nincsenek veletlenek!

2009. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, segítenek, de valahogy annyira bennem van, hogy pillanatnyi gyengeség miatt elszalasztottam életem lehetőségét


Ha esetleg vannak példáitok: mit szalasztottatok el, mi jobb jött, szívesen olvasnék róluk

2009. márc. 24. 00:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is sok mindent elszalasztottam, javarészt gyávaságból. Szerelmet, munkát... aztán egyszer csak összekaptam magam, néhány baráttal, és egy hátizsákkal végigstoppoltam Európát. Finnorszgába kötöttem ki, ahol megtaláltam a férjemet, és ma már úgy gondolom, egyetlen elszalasztott lehetőséget sem sajnálok, mert itt megtaláltam mindent.
2009. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán azért vagy annyira magad alatt, mert ez volt az első pofon az élettől. Eddig, mint írtad, remekül éltél, ilyenkor -és ilyen fiatalon- hajlamos az ember azt hinni, mindig így lesz...


Az én egyik elszalaszttt lehetőségem: 18 évesen azért nem jelentkeztem továbbtanulni, mert akkor a későbbi férjemtől messze kerültem volna. Nagyon rossz házasság lett, még a válás után is csupa kínlódás a gyerekünknek és nekem is. Azóta diplomát szereztem, újból férjhez mentem, néha megfordul a fejemben, vajon hogy alakult volna az életem, ha akkor másképp döntök. Azonban nem rágódom rajta, hiszen már nem derül ki sosem.

2009. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!