Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 25 éves vagyok, mindig sikeres...

25 éves vagyok, mindig sikeresnek es jóképünek tartottam magam, de mostanság jövök rá, hogy sose voltam sikeres (sport) valoszinű már nem is leszek, nem tudom mit tegyek? De a partnerem már nem akar várni az álmaimra!

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
65%
Mit jelent az, hogy nem voltál sikeres? Mindenki sikeres valamiben. A partnered helyett/ha nő/ aki nem akar várni az álmaidra, egy másikat kell keresned. Olyant, aki szárnyal veled, továbbvisz. Ha a sportban már nem remélsz sikereket, keresd másban a lehetőségét, hiszen annyiféle van még. Álmodd újra az álmaidat és kezdd el megvalósítani őket!
2009. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!