Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám magam elfogadni?...

Hogy tudnám magam elfogadni? Legalább 2 éve vannak pattanások az arcomon. Vannak időszakok mikor nagyon csúnyának érzem magam miattuk, és nem, , merek" emberek közé menni, nem merek emberekkel beszélgetni, szemükbe nézni.

Figyelt kérdés

Mert ugye akaratlanul is látják a pattikat akikkel beszélek.

15 éves vagyok és mondják hogy ez ugymond természetes tinédzsereknél. (mármint a pattanások.)


2011. jún. 22. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

mindenki megírja majd hogy ne foglalkozz vele, te meg hogy nem tudsz nem foglalkozni vele.

miért zavar a pattanás?

2011. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Téged nem zavarna ha pattanásos lenne az arcod??
2011. jún. 22. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem jobban pattanásos az arcom, mint hinnéd. A stílusommal elnyomtam. Meg azzal, hogy nem nyúltam hozzá -> nem gyulladt be -> nem lett vörös. Azóta csak mindenhol miteszerek, így csak azok láthatják, akik túl közel kerülnek hozzád. Szerintem amit tehetsz, az az, hogy kezelteted. És nem eszel csokit.
2011. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

16:35 vagyok


és ha azt írom hogy nem, akkor mi a következő kérdés? változtat egyáltalán valamin?


23:11

így van, azzal hogy nyomkodjuk, kaparjuk, csak rosszabb lesz. nem szabad zsíros, cukros dolgokat enni, sokat kell sportolni, és szappannal gyakran arcot mosni. esetleg lúgosító kúra. (a pattanások a zsíros, gyulladásos bőr miatt jönnek elő)

hidd el, az egészséges életmód csodákra képes.

ha ez sem működik, hormontabletták.

2011. jún. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!