Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs kialakult személyiségem....

Nincs kialakult személyiségem. Nemtudok kapcsolattot teremteni emberekkel. Ezt úgy értem, h oda merek menni bárkihez (vendéglátásba dolgozom, emberek között mozgok) viszont nemtudok senkivel se beszélgetni 2-3 percnél tovább, mert kifogyok a témából?

Figyelt kérdés
Nincsenek ötleteim!Ha kérdeznek csak akkor válaszolok. Sajnos nekem úgy tünik, h ez adottság kérdése, amikor valakiből ömlik a szó, belőlem sajnos nem. Ez mellé azt is hozzá kell tennem, h iszonyú feledékeny vagyok. Mit tehetek ez ellen? Mit javasoltok?
2011. okt. 30. 15:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Én is ilyen vagyok, bár én nem merek odamenni senkihez. Azzal nincs gond, ha esetleg nekem kell valamit intéznem és van konkrét szöveg pl: bank, orvos, stb..., de ha visszakérdeznek vagy valami, amire nem vagyok felkészülve, akkor blokkolok. Egyébként nekem sincs témám, tehát az, hogy magamtól valakivel leálljak dumálni képtelenség, ha kérdeznek, akkor is csak tőmondattal válaszolok. Szeretnék változni, de nem tudom hogy lehetne.

21/F

2011. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam/vagyok, de úgy próbálom ellensúlyozni, hogy nagyon sokat kérdezek másoktól és hagyom hadd beszéljenek inkább ők... úgyis szeret a legtöbb ember magáról beszélni
2011. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

sajnos én is tőmondatos vagyok és igy csajozni is nehezen tudok,igy nem sok vonzalmat tudok kellteni a hölgyekben

kérdéseket én is teszek fel,de van amikor már az is nehézséget okoz az agyi kapacitásomnak

mit lehetne tenni,h legyenek önálló ötleteim,gondolataim?

szöveget is nehezen fogalmazok..

2011. okt. 30. 19:47
 4/24 A kérdező kommentje:
31/F
2011. okt. 30. 19:47
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

17:27-es vagyok.

Nálam ez a gond kb 18-19 éves koromban kezdődött és akkor abban reménykedtem, hogy majd kinövöm és majd alakul valami, de semmi. Ahogy telnek az évek egyre rosszabb és félek, hogy így maradok.

2011. okt. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%

Figyusszatok!!!

Ha valakivel beszélgetni akarsz akkor legyél nyugodtan Te az érdeklődő, eleinte mindig nehezebb elkezdeni mert még akkor nemtudni hogy van e közös érdeklődési körötök...Ilyeneket például lehet bárkitől kérdezni égés nélkül hogy :Mit dolgozol?Iskolába jársz e?Melyik környéken laksz?megnézed a felsőjét és megdícséred és megkérdezed hogy hol vette(kívéve ha fila táskáról van szó) :) Meglehet kérdezni nyugodtan a kedven étermét is vagy hogy szokott e bulizni járni,mik a kedvenc hobby-jai stb stb egy idő után ugyis tudtok valami közös érdeklődési körről beszélgetni...Nőknél könnyű a dolog mert csak hallgatni kell őket :) a lényeg az hogy legyetek érdeklődők,de ne túl tolakodóan,eröltetni sem muszály...

Üdv!

2011. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van,csak Nekem az a bajom,h kifogyok a kérdésekből 2-3 perc alatt és utánna iszonyú kínos tud lenni a csend.Nemtudok magaról elmondani 2 mondatnál többet.Rám ír valaki chaten,akkor inkább kilépek,mert nem tudok visszaírni semmit.Blokkol az agyam.

Ha lehetne megbikáztatnám az agyamat,mint az autóknál,h újra induljon benne a vérkeringés.Viszzahúzodó voltam gyerekként is és ezt nem nőttem ki.

Ezért mentek mindig tönkre párkapcsolatom is,mert nem volt egy idő után közös témánk,igy dobva lettem.

2011. okt. 31. 11:51
 8/24 A kérdező kommentje:
chat helyett inkább közzöségi oldal akartam irni
2011. okt. 31. 11:53
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Nálam az az érdekes, hogy chaten dől belőlem a szöveg, de élőbe blokkolok. Ha magamról kell valamit mondanom, akkor inkább kerülöm a szitut, mert nem szeretek magamról beszélni ill nem is tudok sokat. Kapcsolatom nem is volt még, mert nem tartom magam olyan érdekes embernek, hogy valaki összejöjjön velem meg a vége úgy is az lesz, hogy szakítás.
2011. okt. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Irigyelek,h chaten dől belőled a szó !!!

Nálam semmi.Most is fennt voltam a legismertebb közösségi oldalon és csak lesek, némelyik ember milyen viccesen tudja kommentálni az üzenőfalon a képeket.Én meg max,annyit tudok,h "jó a kép",azt hello.

Miért nincsenek ötleteim,vagy mért nem vagyok kreatív?

Hogy lehet ezen segíteni?

2011. okt. 31. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!