Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt veletek olyan, hogy...

Volt veletek olyan, hogy megutáltatok valakit azért, mert mondjuk megláttátok félmeztelenül?

Figyelt kérdés
Elég ronda fiú vagyok, 14 éves, a barátaim nagy része lány (most leszűkítve az igazi barátokra, haverokat nem számolva bele). Tudom, hogy nem a külsőmért szeretnek, azért nem is lehetne, de még egyszer se láttak póló nélkül, bár Ők azt mondják, hogy jól nézek ki, szerintem ez egyáltalán nem így van. 184 cm magas vagyok, 80 kg körül. A barátaim között ott van az a lány is, akit jobban is szeretek, mint barátot, Ő ezt tudja, és bár először kicsit furcsa helyzetet teremtett a dolog, azóta még jobbá vált köztünk a barátság. A probléma igazából ott kezdődik, hogy ezek a lányok szeretnék, ha elmennék Velük strandra, de attól félek, hogy mivel még sosem láttak olyan kevés ruhában, amiben a strandon lennék, megutálnának, vagy legalábbis megundorodnának tőlem. Ők mind nagyon szépek, az a lány pedig akit szeretek, egyszerűen gyönyörű, de nem szeretném Őket emiatt elveszteni. Mi a véleményetek? Megutálhatnak emiatt?:(
2011. jún. 23. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

mit? 184 cm vagy és 80 kiló 14 évesen, nem értem a problémádat... Vagy ez kamukérdés hogy a sok kis csitri elkezdjen téged itt fényezni?


24/F

2011. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Régen 96 kg voltam, és hirtelen fogytam ennyit. A felsőtestem nagyon nem néz ki jól emiatt.
2011. jún. 23. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:
14 éves? A külsőségek... igazi barátaid?
2011. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
187 cm vagyok és 86 kg, kicsit lehetnék kisportoltabb de nem gondolom úgy, hogy gáz lennék...
2011. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, 14. Igazi barátaim (legalábbis az a lány, akit jobban szeretek biztos), mert Vele már bőven sok olyan dolgon átmentünk, ami mások barátságát szétvitte. A többiek pedig úgy nagyjából tudják (Ő is), hogy nem vagyok egy kigyúrt csávó, de látni még nem láttak.
2011. jún. 23. 14:32
 6/7 k4lm0p1r1n válasza:

186 centi vagyok és 98 kiló. én elég mackós alkat vagyok, a barátnőmnek nagyon jó alakja van. amikor először voltunk strandon akkor nem bámultuk egymást, nem undorodtunk meg egymástól. az ágyban sincsenek ilyen gondjaink... nem a tested miatt szeretnek.. nekem tele van repedéssel a bőröm, és mégsem érzem úgy hogy e miatt kiközösítenének vagy valami..


18/f

2011. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne légy nevetséges.Állítólag ők igaz barátok,akkor miért érdekelné őket annyira a félmeztelen tested?Elég perverz lehet az,aki külsőségek miatt utál meg vkit... (:

Menj el bátran.

13/L

2011. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!