Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról a férfiról...

Mit gondoltok arról a férfiról aki félmeztelenül tesz fel magáról képet Facebookra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 11:47
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
helyesbítek:fiukról
2011. júl. 11. 11:47
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Szánalmasnak tartom az összes olyan embert, aki közösségi oldalakon úgy viselkedik, mintha otthon lenne. Nem kell minden idegennek/olyan ismerősöknek akiket max négyszer láttál, vagy a suliban elment melletted háromszor, látnia, hogy te hol nyaraltál, milyen volt az unokatesód esküvője stb:D Vannak olyan dolgok amik nem az idegenekre tartoznak. Utcán sem megy senki (jobb esetben) félmeztelenül. Lányoknál meg a csücsörítős, tükrös képektől kapok h.ülyét. :)

17/L

2011. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
11:55-sel abszolút egyetértek.
2011. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
szerintem azzal nincsen semmi baj ha nyaraláson készült félmeztelen képet kirak (nyilván fürdőgatyában).Szerintem az a gáz ha bepózol,befeszít,gyúrás közben van lefényképezve félmeztelenül...Hogy ha mg nyaralás alatt készült jó kép róla..akkor miért ne tehetné ki ??? Az hogy 1-2 képet feltesz a nyaralásáról azzal nemtom mi a probléma..csak ne az egész fényképalbumot töltse fel, mert arra tényleg a kutya se kíváncsi...
2011. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
Én ellenben nem értek egyet. Nem mondom, hogy frusztráltak vagytok amiatt, mert mások gond nélkül megmutathatják a felsőtestüket. De lehet benne valami. Az olyan emberek, akiknek abból áll a felépítésük, hogy nincs rajtuk se izom, se zsír, azok taszítanak. És én sem értem, miért raknak fel magukról képet, amikor nem néznek ki úgy, hogy ezt megtehessék. De mondjuk egy sportoló, aki éveket ölt bele a teste formálásába, plusz még le is barnult, miért ne mutogathatná a felsőtestét? Ha van rá oka, hogy büszke legyen, és tényleg úgy is néz ki, akkor igazán közszemlére teheti. Ez olyan, mintha vennél egy új ruhát, de mások meg leszólnának azért, mert az van rajtad a képen. Van olyan, akinek tetszik, van olyan, akinek nem. Unalmas is lenne, ha mindenki kedvelne mindenkit minden körülményben.
2011. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Hát én lány vagyok, szóval nem irigylem őket, de nekem rögtön unszimpatikus lesz egy ilyen srác. Ennyi.
2011. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%
Szörnyű. Akkor már ne is készítsen fényképet a strandon. Vagy vegyen fel kabátot.
2011. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
hát nem tudom strand még elmegy mert barátokkal csinálni egy jó képet az belefér de én az olyanokra gondolok akik a tükör előtt feszítenek és olyan képet raknak fel magukról.Szerintem senkinek semmi köze nincs ahhoz hogy,hogy nézek ki félmeztelenül az utcán sem járkálnak az emberek félmeztelenül ennyi erővel fel is rakhatnának meztelen képet ugyan annyira visszataszító. csak a barátnömnek akarom megmagyarázni hogy miért nem teszek fel ilyen képeket és h miért akadok ki ha tükör elöt bikinibe fotozkodik.
2011. júl. 11. 12:38
 9/24 anonim ***** válasza:
hát én se a strandos stb képekről beszéltem. szerintem mindenki tudja milyen az a "tipikus" félmeztelen fotózkodás. szóval az az unszimpi.
2011. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

ha strandon van az simán oké,az még jó is,de ha az a tipikus "befeszülök h tapadjanak rám" az kikészítO.o régebben tetszett egy srác,felrakott ilyen képeket magáról és undorodtam tőle onnantól kezdve...szánalmas páváknak tartom az ilyet-.-és a csajoknál is utálom a csocskirakós,bikinisfénykép a tükörbe,csücsörítős-pucsítós képeket,meg az összes tipikus k*rvás beállást is...

14/L

2011. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!