Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan jöjjek rá, hogy mi...

Hogyan jöjjek rá, hogy mi érdekel munka és hobbi területén, ha még nem sikerült eddig?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tizenéves és mégsem tudok. Hányódok egyik melóhelyről a másikra sikertelenül, bár mindenhol elvégzem a munkám rendesen. A szabadidőm régen a barátaimmal töltöttem, de rájöttem, hogy függök tőlük ( pld a jókedvem) és arra jutottam, hogy kéne egy hobbi nekem, de nem tudom, hogy mi érdekelne. Tudom, hogy nemcsak én vagyok ilyen, én viszont szeretnék megváltozni.
2009. márc. 25. 12:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Így üresnek és szerencsétlennek érzem magam, aki nem használja az életét.
2009. márc. 25. 12:37
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Szia!Nem tudom mennyire vagy elereresztve anyagilag,esetleg vehetnél magadnak egy fényképezőgépet.Elindulsz otthonról,viszed magaddal a gépedet,és kattogtatsz,és kattogtatsz,bárhol is jász,nem fogod magad hülyének érezni,hogy egyedül mászkálsz összevissza,hiszen"dolgod van".Vidd magaddal mindenhova,szerintem hamar megszeretnéd...
2009. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy nincsen semmi érdeklődési köröd, biztosan van, csak te se tudsz róla. Lehet, hogy neked pont ez a hobbid, hogy a barátaiddal elmászkálsz ide-oda, ezzel tudsz leginkább kikapcsolódni. Nem baj, ha függsz tőlük, vannak ilyan emberek... A másik a munka, irtad, hogy több területen is dolgoztál, viszont egyik se érdekelt igazán... Azt viszont nem irtad milyen területek voltak, milyen végzettségeid vannak, igy már nehezebb segiteni. Én azt javaslom látogass meg egy pályaválasztási tanácsadót, ő biztos tudna segiteni.
2009. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem gondolkozz ha szereted az állatokat akkor valami mondjuk kígyó kutya cica hörcsög valami dolgozni meg... hááát.... gondold végig mi szeretnél ülni és beszélni nehés fizikai munkát végezni vagy olyan munkát amihez ész kell?
2009. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!