Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rémálmaim vannak, mióta...

Rémálmaim vannak, mióta láttam azt a brutális undorító videót. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy csaj blogján voltam aki nagy állatbarát. Én is az vagyok. Óriási. És az egyik posztja arról szólt, hogy írjunk alá valami petíciót, és nézzünk végig hozzá egy videót... Hát én, nem normális, meg is néztem. Arról szólt, hogy Japánban élve nyúzzák meg a kutyákat... És mutatták, hogy össze-vissza kapálózik és próbál menekülni és hogy miután letépték a szőrt róla, a kutyát bedobják egy szállítóautóba. Az egész kutya egy csont, csak a lábai végén van szőr és tiszta vér... Én meg fél órát bőgtem miután ezt láttam. Nem is tudtam, hogy ez így történik... azt hittem először megölik az állatokat, de nem...

Aztán elmentem sétálni az egyik barátnőmmel, hátha fel tud vidítani, egész nap nem gondoltam erre majd elaludtam és erről a videóról álmodtam. Fél 3-kor felébredtem és nem tudtam visszaaludni. Ez volt tegnapelőtt. Tegnap is erről álmodtam és 2-kor felkeltem, aztán visszaaludtam és sikerült szerencsére aludnom, de 6-kor újra felkeltem... Mit csinálhatnék?... Hogy töröljem ki ezt az undorító, embertelen videót az agyamból? :-( Ha rágondolok, sírógörcsöt kapok...

16/L


2011. jún. 27. 17:18
1 2
 11/11 anonim válasza:
nem baj
2012. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!