Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért undorító rongy az, aki...

Miért undorító rongy az, aki otthon ül?

Figyelt kérdés

Iskolaidőben hétköznaponta, ha van is szabadidőm, az is max. egy óra este.

Hétvégére elegem van a társaságból, és otthon szeretnék lenni, nekem ez a pihenés.

Ezen kívül kell az érdeklődési köreimmel való foglalkozáshoz az a pár óra szabadidő, ami legalább hétvégén van.


Nyáron kicsit tanulok (nem megterhelően), úszni járok relatíve messze, kocogok, különóráim vannak.

Ezen kívül igazából a netezéshez van kedvem, mert vannak érdeklődési köreim, amikkel foglalkozzak, és hiányolnám őket.

Ezen kívül néha varrogatok, főzögetek, ezt is meg kell tanulni, meg kicsit érdekel is.

Olvasni is szoktam, a sudokut is szeretem.


Szóval otthonülős vagyok, vagy ha az nem is, egyedül szeretek lenni.


Szünetben majdnem minden nap lemegyek minimum egy órára, de csak egy-két alkalommal vagyok barátnőkkel.



Kérdés: miért kell megszólni engem meg a hasonló életmódot élőket?


2011. júl. 23. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek hülyék, és azok is lesznek, ne törődj velük, csináld azt amit te szeretnél.
2011. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek, nekem is az a legnagyobb pihenés, ha otthon elvonulhatok a szobámba és egyedül lehetek, zenét hallgatok, netezek.


De azért szoktam haverokkal is eljárni időnként pl.: sörözgetni, én ilyen szabadság híve ember vagyok, azt csinálom, amihez van kedvem, nem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam, már nem, pár éve eleget stresszeltem ezen, felesleges volt, ők a hülyék én meg az okos, ennyi a lényeg és nem azért mondom, mert nagy az egóm, ez tény!

2011. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1 mert annak érzi magát


2 mert mások ezt sugallják felé - féltékenységből - ők is hasonló életet szeretnének, értelmes elfoglaltságokkal, csak kisebbrendűségi érzés és konvenciók miatt nem merik elkezdeni

2011. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert manapság az a divat,hogy minden péntek este idd hót részegre magad és az emberek nem tudják épp ésszel felfogni,ha neked ehhez nincs kedved és inkább normálisabb elfoglaltságot végzel...
2011. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!