Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális dolog, hogy ilyen...

Normális dolog, hogy ilyen egy 20 éves lány?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 20 éves főiskolás lány vagyok. Úgy 1 éve volt egy olyan időszakom, amikor hajnalig buliztunk a haverokkal, pirkadat előtt nem is kerültünk haza. Aztán ez szépen lassan elmúlt. Idén fontosabbá vált a tanulás, többet is fordítok rá sokkal. Persze még most is szeretek nagyon koncertekre járni, de szeretek már inkább normális időben hazaérni (maximum 1) hogy ne vesszen kárba a másnap.

Illetve most lett az első komolyabb kapcsolatom is. :)


A haverok meg egyre inkább berágnak rám, hogy hogy lettem ilyen apáca és így nem lehet élni, hogy éjfél előtt haza akarok kerülni. Pedig én már nem érzek igányt hajnalig tartó kimaradásra, meghallgatjuk a koncertet, táncolunk kicsit és hazamegyünk. Egyszerűen hamarabb is vagyok fáradt. Nem gubózok be, szeretek a barátaimmal moziba járni, összejönni, beszélgetni.


Az a kérdés, hogy ez mennyire normális dolog, hogy valaki ennyi idősen így viselkedjen.


2011. júl. 1. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez becsülendő. mostanában inkább az szokott a probléma lenni h 30-40 éves emberek nem tudnak megkomolyodni -.-" amúgy én is 20 éves korom körül elégeltem meg az ilyen életmódot, sztem egyáltalán nem korai.
2011. júl. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én egész életemben ilyen voltam, és soha senkiben nem merült fel, hogy ne lennék normális :D lehet, h a hirtelen váltás zavarta össze a barátaidat, de ha csesztetnek, akkor nem is igazi barátok, szerezz újakat :)
2011. júl. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja,benőtt a fejed lágya :)
2011. júl. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Normális.

- Főleg az, hogy nem másoknak próbálsz megfelelni, hanem felelősen próbálod élni az életedet.

Megkérdőjelezhető az olyan emberek "barátsága", akik ezért elmarasztalnak, inzultálnak.

2011. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy te felnőtt lettél, a többieknek meg kell még egy kis idő, amíg kiélik magukat. Legyetek boldogok a pároddal, és ne törődjetek a többiekkel, ha nektek ez így jó :)
2011. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Már nem azért, de nem attól lesz felnőtt valaki, hogy nem jár bulizni vagy hogy éjfél előtt hazamegy. Szerintem :D.
2011. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem azért, de akkor mitől lesz felnőtt?! Ő hozott egy döntést, aki ezt nem tudja elfogadni, az így járt. Szerintem a kérdező nem egy kis fruska, az írása intelligens, és már 20 éves.
2011. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ezt elfogadom, hogy döntést hozott, meg minden, csak a válaszokból az jött le, hogy mindenki egy szent és azokat lenézi és hülyének gondolja akik eljárnak bulikba, és magát meg nagyon felnőttnek meg "érettnek" tartja amiért nem megy :D... Ezért mondtam, hogy attól, hogy még valaki eljár nem biztos, hogy hülye. Amúgy ez a buli nem buli kérdés már eléggé idegesítő, legalábbis nekem, mert kb. a tini és a 25-ig bezáruló időszakban ez a legnagyobb problémája az embereknek, hogy úúú ő jár!! Ő meg nem!!! Ő de érett!! Stb... Stb... Na mindegy :D
2011. júl. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem nézem le azokat, akik eljárnak. Ellenben azt tapasztaltam, hogy akiknek viszont nem ez a stílusuk, könnyebben egyedül maradnak, nem ismerkednek annyit. Itt jön mindig a válasz, hogy maga alatt vágja a fát, otthon ül, sosem mozdul ki, persze hogy nincs senkije. Járjon el discoba aki szeret, mindenkinek saját a döntése. Csak sajnos azt vettem észre, hogy a nagy többség akik 15-20 éves korukat élik manapság, "lenézik" a csendesebb, visszahúzódóbb embereket. Tisztelet a kivételnek.
2011. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy lenézik a csendesebbeket mert ők nem járnak egyetértek, de ez csak a bunkóbbik fajtára igaz :D. Magam részéről elmondhatom, hogy én sem járok, és nincs sok ismerösöm, sőt általában itthon vagyok, szóval simán le lehet nézni engem, de igazából annyira nem érdekel, mert nekem ez így jó... szóval :D... Egyébként is csak azt lehet b@sztatni aki hagyja. Én lesz@rom, hogy ők járnak és ők meg azt, hogy én nem.
2011. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!