Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális dolog, hogy ilyen...

Normális dolog, hogy ilyen egy 20 éves lány?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 20 éves főiskolás lány vagyok. Úgy 1 éve volt egy olyan időszakom, amikor hajnalig buliztunk a haverokkal, pirkadat előtt nem is kerültünk haza. Aztán ez szépen lassan elmúlt. Idén fontosabbá vált a tanulás, többet is fordítok rá sokkal. Persze még most is szeretek nagyon koncertekre járni, de szeretek már inkább normális időben hazaérni (maximum 1) hogy ne vesszen kárba a másnap.

Illetve most lett az első komolyabb kapcsolatom is. :)


A haverok meg egyre inkább berágnak rám, hogy hogy lettem ilyen apáca és így nem lehet élni, hogy éjfél előtt haza akarok kerülni. Pedig én már nem érzek igányt hajnalig tartó kimaradásra, meghallgatjuk a koncertet, táncolunk kicsit és hazamegyünk. Egyszerűen hamarabb is vagyok fáradt. Nem gubózok be, szeretek a barátaimmal moziba járni, összejönni, beszélgetni.


Az a kérdés, hogy ez mennyire normális dolog, hogy valaki ennyi idősen így viselkedjen.


2011. júl. 1. 00:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Probléma megoldva.
2011. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!