Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Osztálytalálkozó Elmenjek?

Osztálytalálkozó Elmenjek?

Figyelt kérdés

4 év alatt senkivel nem tartottam a kapcsolatot,egyetlen

ember akivel gyakran összefutottam. A többiek mind idegennek

érzem.Utolsó 2 évem nem volt valami rózsás (betegség),

Barátom se volt még,többi lánynak mind van,sőt van aki már az esküvőt tervezi a párjával. Nagy nehezen felküzdöttem az önbizalmam,az énképem,amit az utóbbi 2 év lerombolt...és most kezdek egyenesbe jönni,de úgy érzem erre most nincs szükségem,hogy oda menjek "jópofozni",

...tudom hogy feszélyezve hallgatnám,hogy ennek így jött össze,annak úgy. Nem volt rossz osztályom,de akkorát változtam,hogy most nagyon távolinak érzem őket,és nem szeretnék mesélni magamról,vagy hogy nem jöttek össze dolgok....


2011. júl. 3. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy kényszerítve vagy, hogy négy év után olyan eredményeket mutass fel, amilyeneket nem értél el, akkor ne menj. Bár szerintem felesleges ennek ekkora feneket keríteni. Ketten-hárman férjhez mennek. Oké. Másik huszonöt meg nem. Te épp ezek közé tartozol. Ez baj lenne? Próbáld meg a dolgokat a másik oldalról közelíteni.
2011. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem kell.

Csak efelől aggódom picit,ha rákérdeznek,hogy na pasikkal mivan? barátod? erről legfeljebb 10 mp-t tudok beszélni,

míg elmondom hogy nincs :D

És általában ezekre kíváncsiak,mit értél el,és kivan veled.

De az igaz hogy nem kell ekkora feneket keríteni neki,csak ez lesz az első osztálytalálkozónk....

2011. júl. 3. 20:13
 3/10 anonim ***** válasza:

én velem már sokszor volt olyan hogy nem mentem el. és bánkódtam hogy a többiek milyen jól szórakoznak. talán ez venne rá engem a te helyedben h elmenjek. de nem ismerlek szval nem akarok semmmit sem ajánlani:D

17f

2011. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű, amikor arra kerül a sor, hogy te mondd el, mi van veled, akkor mondd el ezt is. Nem kell nagy feneket keríteni neki, elmondod nagy vonalakban, hogy mi történt, meg egy-két érdekesebb sztorit az elmúlt évekből.

Számolj azzal, hogy ha mindenki csak öt percet beszél magáról, az is legalább két óra. Nem kell ezen parázni.

Én amikor voltam, akkor még ennyi sem jutott egy emberre, mert nem volt olyan sok időnk, legtöbbünk még tanul, ezt elmondta mindenki, meg még egy-két dolgot. Párkapcsolatról nem is esett nagyon szó, aki épp az esküvőjét tervezte, az mondta, meg egy csaj volt, aki azzal mentette ki magát korán, hogy pont aznap volt a kisfia harmadik szülinapja. De róla tudtuk, mert már pocakosan érettségizett.

Ez nem verseny. Semmiben nem lesz valaki jobb vagy rosszabb ember attól, hogy előbb vagy később kötelezi el amgát. Ma nem is nagyon divat húszévesen férjhez menni.

Ha rákérdeznek, van-e párod, akkor egyszerűen mondod, hogy nincs. Ha még rákérdeznek, volt-e, mittudomén, akkor mondod, hogy semmi komoly nem volt, fiatalnak érzed magad még ehhez. Ennyi :)

2011. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát Én az osztály felével nagyon csúnyán összevesztem. 3 lánnyal beszéltem összesen a 33 főből. Tönkre tették az utána következő középiskolai életem, 2 évig depressziós voltam. Tudod mit csináltam?! Megfogtam magam gyönyörű ruhákat varrtam magamnak, vettem nagyon szép kiegészítőket, fodrász csinálta meg a hajam. ÉS elmentem. A hétköznapokon nagyon nem érdekel milyen a hajam, mi van rajtam stb. De oda igenis elég szépen kicsíptem magam és amikor mindenki meglátott hát az szuper érzés volt. Én álltam mindenki felett. Össze szedtem magam köré 4-6 lányt akikkel nagyon jól elbeszélgettem, jól éreztük magunkat. Életem első szerelmével egy osztályba jártunk, nekem még mindig tetszik, de imádom a bosszút és a megtorlást. Nem viselkedett velem szépen szóval egész este folyamán átnéztem rajta és nem érdekelt. Nekem ez egy megtorló esemény volt, mindenkinek megmutattam, hogy engem nem lehet a földre teperni, és 15.000x erősebben tértem vissza mint ahogy azelőtt kiálltam magamért.


Szóval ha elég erős vagy akár fantasztikus élménnyé is válhat. De ha tudod magadról, hogy képtelen vagy rá akkor el ne menj, mert attól ismételten csak neked lenne rossz.

2011. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

félre értés ne essék :D én nem utáltam őket,csak olyan semleges ....vagy nem is tudom hogy mondjam,főleg mivel senkivel nem tartottam a kapcsolatot direkte.

Tehát nem akarok bosszút állni :D

Tényleg csak...ezt a betegség,meg a párkapcsolatos témát akarom "elkerülni". És tudom hogy nem verseny,meg hogy bánt hogy férjhez megy,csak...szerintem mindenkinek volt már rajtam kívül kapcsolata..mert..azért hallottam mindenkiről az évek alatt. Szóval..csak erre akartam tippet hogy "mentsem ki" magam :D köszi a válaszokat.

2011. júl. 3. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát szépen kikerülöd a válasz adást: Igen beteg voltam, de már jól vagyok. Ennyi nem kell 3 órán keresztül húzni. A párkapcsolati kérdésre pedig egyszerű a válasz: Most szingli vagyok. Ennyi. Ha kérdezik hogy mikor volt meg stb. Akkor annyit mondasz, hogy volt egy kapcsolatod de most nem akarsz.

Ennyi, ezek kegyes hazugságok..

Amúgy nem arra céloztam, hogy bosszuld meg őket, én csak leírtam a saját történetemet, hogy felvettem a kesztyűt és kiálltam magamért. Az egész ócska volt és művi, mindenki undorítóan kétszínű oldalát vette elő menni fog a jópofizás meg a segglyukszopóka..

2011. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hasonló cipőben járunk, a dolog érdekessége hogy nekem pont tegnap volt. Hasonló érzésekkel vágtam neki én is. Egyrészről úgy érzem hogy mindenki halad az életben még én leragadtam és nem tudok felzárkózni. Nekem is önbizalom problémáim vannak, nem mondom hogy már ott tartok ahol te de már elkezdtem haladni. Nagy részükkel én se tartom a kapcsolatot, na nem azért mert én nem akartam. Nekem se volt még barátnőm, és a mi csoportunkban is van aki már házas, jegyben jár stb.

Na a lényeg hogy elmentem, nos elején elég rossz volt mert mikor mindenki kérdezgetett mi van velem akkor nagyon rosszul voltam úgy voltam vele őszinte leszek nem éri meg hazudni, próbáltam persze csak minimálisan beszélni magamról és egyből visszakérdezni hogy "és veled mi van?"

Nem mondom hogy nem bántam meg, de sikerült túlélnem az élet megy tovább egy darabig megint nem keressük egymást aztán remélhetőleg a következő alkalommal már többet tudok felmutatni.

2011. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj csak el!Na és azóta van már barátod?
2011. júl. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még nem volt osztálytalálkozó :D
2011. júl. 9. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!