Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor elmész egy jót partyzni...

Mikor elmész egy jót partyzni nem idegesít titeket mikor a szüleid kérdezik hogy "na mi volt" stb?

Figyelt kérdés

lehet hogy felnagyítom. de engem ez nagyon bosszant. nem is az hogy érdeklődnek hanem ahogyan teszik azt.


egyébként az is érdekelne hogy hogyan lehet azon javítani hogy ne nagyítsam fel a dolgokat? hogy ilyen miatt ne húzzam fel az agyam?


nah ez is hülye kérdés .kösziXD

17F


2011. júl. 3. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
nekem hálisten nem kérdezik de ha igen akk kicsit enyhitve elmondom (kihagyom belöle a zöldet meg az ilyeneket :D)am v bekell lazulni néha v kitölteni a dühöd és akk nem kattansz be könnyen :D én is 17F vagyok és nekem is van néha h bármi aproságon kiakadok de akk probálom ezt nem emberen v törékeny tárgyon kitölteni és ugy nincs gond :D
2011. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

jaja. köszi.

de én meg sokszor úgyérzem olyankor hogy az nem én vagyok hanem egy nyugodt emberxD


nah sztem ez továbbra is így lesz.

2011. júl. 3. 21:18
 3/7 hümi ***** válasza:
95%

jaj az ilyeneken én is hamar felhúzom magam lány létemre :DD

"milyen volt? kik voltak ott? hova mész-kivel? mit csináltatok?" agyf*szt kapok az ilyen kérdésektől :D de most már kezdem magam kordába tartani..elmegyek futni, zenét hallgatni és elszáll ez az idegesítő érzés :D

2011. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én olyan "amaivilágot megnemértőnek" nevezném a szüleimet.. áhh olyan xar
2011. júl. 3. 22:07
 5/7 hümi ***** válasza:
néha én is azt érzem h nem értik... de lehet mire mi is szülők leszünk ugyanilyenek leszünk, bár én tuti nem akarok ilyen lenni :D
2011. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én -sajnos, nem sajnos- 12 éves korom óta eljárok bulizni (házibulikba). Én 12 évesen megmondtam az anyukámnak, hogy megígérem neki, mindent elmondok amit fontosnak érzek, de hagyjon elmenni. Ez így ment sokáig. Úgy 15 éves koromig rengeteg buliba voltam és nem történt semmi, de mégis minden apró dolgot elmondtam neki kérés nélkül. De aztán 15 éves koromtól kezdve nem jártam el itthonról.. És most 18 éves leszek ismét elkezdtem eljárogatni, sőt ha a szüleim nincsenek itthon itt szoktam bulit rendezni.

Nem kérdezi mi volt, mert az első hogy én mondom el neki.

Szerintem az egész bizalom függő.

Az akkori 12 éves barátnőim 3/4-e egy mocskos fűves kur.va lett. Én még mindig szűz vagyok sose drogoztam nem is akarok, nem cigizek.


Szerintem ha a szüleiddel kicsit bizalmasabb viszonyt ápolnál és egyességet kötnél akkor minden olajozottabban megy. És talán nem éreznéd nagyobb tehernek az egészet, mint ami valójában.

2011. júl. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tőlem is szokták kérdezni hogy mit ittam, meg hogy bepasiztam e.. stb
2011. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!